سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 422473 18:56 - 1401/02/30

با حضور گردان های بیت المقدس و کوثر سپاه ناحيه کرمانشاه؛

رزمایش دفاعی، امنیتی و امدادى الى بيت المقدس ۱۲ در کرمانشاه برگزار شد

رزمایش دفاعی، امنیتی و امدادى الى بيت المقدس ۱۲ در کرمانشاه برگزار شد

مرصاد نیوز: رزمایش دفاعی، امنیتی و امدادی الی بیت المقدس ۱۲ با رمز "یا علی بن ابیطالب(ع)" و با حضور گردان های بیت المقدس و کوثر سپاه ناحيه کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد رزمایش دفاعی، امنیتی و امدادی الی بیت المقدس ۱۲ با رمز "یا علی بن ابیطالب(ع)" و با حضور گردان های بیت المقدس و کوثر سپاه ناحيه کرمانشاه برگزار شد.

در این رزمایش که در محل تنگه کنشت کرمانشاه برگزار شد، آخرین تاکتیک های دفاعی، امنیتی و امدادی مورد تمرین قرار گرفت.

سردار سرتیپ پاسدار بهمن ریحانی در این رزمایش جهاد تبیین را از وظایف بزرگ بسیجیان دانست و افزود: بسیجیان باید در خانواده و جامعه با بصیرت افزایی و روشنگری برای بیان حقايق نظام تلاش کنند.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه با اشاره به اینکه دشمن با شائبه افکنی به دنبال تغییر فکر مردم است گفت: حضور بسیجیان در عرصه های مختلف می تواند نقشه شوم دشمنان را خنثی کند.

سرهنگ پاسدار ابوذر انوری نیز در خصوص این رزمایش گفت: رزمایش بیت المقدس ۱۲ به مدت ۲ روز از روز پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه و با شعار "بسیج پاره تن مردم" با حضور اقشار مختلف بسیج و در قالب گردان های بیت المقدس و کوثر سپاه ناحیه کرمانشاه برگزار شد.

فرمانده سیاه ناحیه کرمانشاه اهداف این رزمایش را بالابردن توان و آمادگی رزمی یگان های بسیج شهرستان، آماده سازی یگان ها برای انجام عملیات های واقعی امداد و نجات، هم افزایی، وحدت و انسجام بین اقشار بسیج و آحاد جامعه برشمرد.

گفتنی است در این رزمایش فرماندهان نظامی و انتظامی، جمعی از مسئولین ادارات و نهادها و اعضای شورای تامین شهرستان حضور داشتند.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها