سرویس: تازه های سایت کد خبر: 422578 17:50 - 1401/03/02

مهلت معرفي مشمولان فارغ التحصيل مقاطع تحصيلي دانشگاهي و دوره متوسطه

مهلت معرفي مشمولان فارغ التحصيل مقاطع تحصيلي دانشگاهي و دوره متوسطه

مرصاد نیوز: معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان گفت: مشمولان مقاطع تحصيلي دانشگاهي و دوره متوسطه که در سال مشموليت و در خرداد، تير و شهريور ماه سال 1400 فارغ التحصيل شده اند تا پايان شهريور ماه سال 1401، مهلت دارند خود را جهت اعزام به خدمت وظیفه عمومی معرفي کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "مسعود همتی" اظهار داشت: مشمولاني که قبل از سن مشموليت و در سن 17 سالگي  يا قبل از آن در مقطع ديپلم يا پيش دانشگاهي فارغ التحصيل مي شوند براساس قانون خدمت وظيفه عمومي پس از رسيدن به 18 سالگي تمام ، 6 ماه مهلت معرفي دارند.

وی افزود: مشمولان باید قبل از اتمام مهلت معرفي از طريق دفاتر خدمات الکترونيک انتظامي (پليس+10) براي ثبت درخواست خود اقدام کنند.

سرهنگ همتی تاکید کرد: عدم حضور به موقع در زمان و محل هاي تعيين شده،غيبت محسوب شده و برابر ماده 10 و 58مکرر قانون خدمت وظيفه عمومي با آنان رفتار خواهد شد.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان در پایان گفت: متقاضيان و خانواده هاي آنان در صورت نياز به اطلاعات بيشتر مي توانند از طريق پايگاه اطلاع رساني سازمان به نشاني www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گويا به شماره 096480 و يا کانال سازمان به نشاني khabaresarbazi @ از آخرين اخبار مربوطه مطلع شوند.

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها