سرویس: اجتماعی کد خبر: 422604 12:24 - 1401/03/03

گرد و غبار در کرمانشاه تا کی ادامه دارد؟

گرد و غبار در کرمانشاه تا کی ادامه دارد؟

مرصاد نیوز: کارشناس اداره کل هواشناسی کرمانشاه گفت: طی ساعاتی از اواخر وقت امروز و فردا، مجدداً شرایط برای تشکیل توفان های گردوخاک جدید در منطقه فراهم می شود؛ اما به شدت و گستردگی 24 ساعت اخیر نخواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، شهناز حق پرست در گفتگو با مرصادنیوز اظهار داشت: بر اساس آخرین تحلیل از داده های هواشناسی، هوای استان امروز غبارآلود است که پیش بینی می شود؛ بتدریج از غلظت غبار در غالب نقاط استان کاسته شود. 

کارشناس اداره کل هواشناسی کرمانشاه گفت: هرچند طی ساعاتی از اواخر وقت امروز و فردا، مجدداً شرایط برای تشکیل توفان های گردوخاک جدید در منطقه فراهم می شود؛ اما به دلیل محدودیت در تشکیل، غبارحاصل از این توفان ها، به شدت و گستردگی 24 ساعت اخیر نخواهد بود.

 وی گفت: طی امشب و روزهای چهارشنبه و پنجشنبه اگر غباری در جو استان مشاهده شود؛ غالباً در نواحی مرزی نمود بیشتری خواهد داشت.

 به گفته حق پرست در روز جمعه نیز پدیده خاصی برای سطح استان پیش بینی نمی شود. همچنین دمای هوا که طی امروز و فردا در غالب نقاط کاهش می یابد؛ از روز پنجشنبه به آرامی روندی رو به افزایش خواهد یافت.

وی گفت: طی 24 ساعت گذشته سنقر با کمینه دمای 8 درجه سلسیوس و گیلانغرب با بیشینیه دمای 34 درجه سلسیوس به ترتیب به عنوان خنکترین و گرمترین نقاط استان به ثبت رسیده اند.

این کارشناس هواشناسی استان یادآوری کرد: دمای هوای کرمانشاه بین 14 تا 33 درجه سلسیوس در نوسان بوده است.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها