سرویس: تازه های سایت کد خبر: 422647 15:33 - 1401/03/04

عضو شورای اسلامی شهر کرمانشاه:

ورزش صدور فرهنگ و اقتصاد به جهانیان است

ورزش صدور فرهنگ و اقتصاد به جهانیان است

مرصاد نیوز: عضو شورای اسلامی شهر کرمانشاه گفت: چورزش صدور فرهنگ و اقتصاد به جهانیان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از مرکز اطلاع رسانی شهرداری کرمانشاه، هاشم درویشی در مراسم تجلیل از مدال آوران المپیک ناشنوایان 2021 برزیل اظهار داشت: ورزش صدور فرهنگ و اقتصاد به جهانیان است.

وی با بیان اینکه اکنون ورزش علمی شده است افزود: ورزش جایگاه ویژه ای دارد چراکه امنیت جامعه در گرو سلامتی جامعه است.

عضو شورای اسلامی شهر کرمانشاه با بیان اینکه اگر مخارجی که برای ترک بزه و اعتیاد هزینه می‌کنیم را در ورزش هزینه کنیم پیشگیری خواهد بود گفت: متأسفانه کرمانشاه در جایگاه فلاکت، بیکاری و مواد مخدر رتبه بالایی دارد که خطرناک است.

درویشی ادامه داد: برای حل این موارد باید بدنبال پیشگیری باشیم، که یکی از راه ها ورزش است.

وی با بیان اینکه در محتوای ورزش نیز موضوع اخلاق مداری و پهلوانانی مهم است تصریح کرد: کرمانشاه جایگاه بالایی در زمینه های مختلف ورزشی دارد، در آمایش سرزمینی 48 هیأت ورزشی مستعد هستیم.

این عضو شورای شهر کرمانشاه با بیان اینکه کشتی کرمانشاه باید پایلوت کشور باشد تاکید کرد: حضور قهرمانان و پهلوانانی همچون برادران محبی در کرمانشاه مایه افتخار است.

درویشی با اشاره به اینکه کرمانشاه استانی کم آب است، اما اعضای تیم ملی قایقرانی کرمانشاهی هستند گفت: این موضوع نشان از وجود سرمایه است که باید از آن استفاده کرد.

وی با بیان اینکه در خزانه ورزش پولی وجود ندارد و به کرمانشاه باید بیشتر توجه شود افزود: کرمانشاه اولین زورخانه کهن ایران را داشته است و هم اکنون نیز پا برجاست و از 450 سال پیش تاکنون همان سازه و ترکیب وجود دارد.

عضو شورای شهر کرمانشاه در پایان ضمن تقدیر از شهردار و همکارانش در شورای شهر برای برگزاری مراسم تجلیل از قهرمانان خاطرنشان کرد: کرمانشاه مظلوم است، ورزشکاران ما نه شغلی دارند نه وضعیت مناسبی، دوران قهرمانی کوتاه است و عمر آنان می‌گذرد اما آنان دنبال کار و وام هستند و نسبت به آنان بی مهری می‌شود لذا توجه به آنان باید افزایش یابد.

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها