سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 423675 10:00 - 1401/04/03

سرپرست معاونت توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه:

افزایش قیمت روغن و برنج تکذیب می شود/ مردم به شایعات توجه نکنند

افزایش قیمت روغن و برنج تکذیب می شود/ مردم به شایعات توجه نکنند

مرصاد نیوز: سرپرست معاونت توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه با بیان اینکه خبر افزایش قیمت روغن خوراکی و برنج تکذیب می شود، گفت: همه کالاهای اساسی مورد نیاز مردم به ویژه روغن و برنج تا پایان سال جاری تهیه و تدارک دیده شده است.

  محمدرضا عباسی در گفتگو با مرصادنیوز، در واکنش به شایعه افزایش قیمت دوباره روغن خوراکی و برنج های وارداتی اظهار داشت: خبر افزایش قیمت روغن خوراکی و برنج هندی بی اساس است و تکذیب می شود.

سرپرست معاونت توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه افزود: با اشاره به اینکه براساس وظایف ذاتی سازمان جهاد کشاورزی، این سازمان بر تأمین و توزیع کالاهای اساسی همچون برنج، روغن و گوشت نظارت دارد اظهار داشت: کمبودی در زمینه کالاهای اساسی وجود ندارد و مرغ، گوشت، روغن، شکر و برنج به اندازه کافی تأمین شده است.

وی با اشاره به اینکه مردم دغدغه ای نداشته باشند، افزود: مطابق برنامه در دولت سیزدهم کلیه کالاهای اساسی مورد نیاز مردم به ویژه روغن و برنج تا پایان سال جاری تهیه و تدارک دیده شده است.

عباسی با بیان اینکه قیمت این کالاها هیچگونه تغییری نخواهد یافت، خاطرنشان کرد: از شهروندان کرمانشاهی درخواست کرد هرگونه گران‌فروشی در زمینه کالاهای یاد شده را با سامانه ۱۲۴ در میان بگذارند.

وی تاکید کرد: مردم تحت تاثیر شایعات قرار نگیرند و نسبت به احتکار خانگی اقدام نکنند.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

آخرین مطالب

پربازدیدترین ها