سرویس: سیاسی کد خبر: 423991 15:07 - 1401/04/12

سرپرست فرمانداری کرمانشاه:

مدیریت ما باید دانش بنیان باشد/ زمان مدیریت سلیقه ای و سنتی گذشته است

مدیریت ما باید دانش بنیان باشد/ زمان مدیریت سلیقه ای و سنتی گذشته است

مرصاد نیوز: سرپرست فرمانداری کرمانشاه گفت: مدیریت ما باید دانش بنیان باشد چرا که زمان مدیریت سلیقه ای و سنتی گذشته و باید بر اساس آخرین دستاوردهای دانشمندان عمل کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،ابراهیم رحیمی زنگنه در آئین تکریم و معارفه فرمانداران پیشین و جدید کرمانشاه خود را سرباز نظام معرفی کرد و اظهار داشت: با استفاده از تمام توان و کمک نیروهای انقلابی برای سرافرازی شهر کرمانشاه این کلانشهر مظلوم تلاش خواهم کرد.

سرپرست فرمانداری کرمانشاه افزود: کرمانشاه چند هزار سال سابقه تاریخی دارد و بزرگترین سند مالکیت ایران در دل کوههای بیستون نقش بسته است.

وی خاطر نشان کرد: به تعبیر مقام معظم رهبری کرمانشاه سینه ستبر و چهره زیبای ایران اسلامی است، که متاسفانه امروز این چهره زیبا زخمی است.

رحیمی زنگنه گفت: امروز کرمانشاه دومین شهر بیکار کشور است که بیش از ۳۰۰ هزار نفر حاشیه نشین دارد و باید با بهره مندی از جوانان نخبه که سرمایه های بزرگی هستند برای خروج از  این مشکلات تلاش کنیم.

 سرپرست فرمانداری کرمانشاه اظهار داشت: ما مسئولین شانی جز خدمتگزاری نداریم لذا اعلام می کنم شبانه‌روز فکرو ذهنم کار، کار و کار خواهد بود.

وی ادامه داد: مسئولیت فرمانداری کرمانشاه را آگاهانه پذیرفته‌ام و می دانم چه مشکلاتی در این شهر وجود دارد اما پتانسیل های کرمانشاه را نیز می‌شناسم، پتانسیل هایی که تاکنون ناشناخته مانده اند و می‌توانیم با تکیه بر این سرمایه هایی که در استان وجود دارد کارهای بزرگی انجام داد.

رحیمی زنگنه خاطر نشان کرد: بیش از ۵۰۰ شخصیت علمی دانشگاهی برجسته در کرمانشاه حضور دارند که می توان با تکیه بر توان آنها عقب ماندگی های این شهر را جبران کرد چرا که فرصت برای خدمتگزاری اندک است.

وی افزود: مدیریت ما باید دانش بنیان باشد چرا که زمان مدیریت سلیقه ای و سنتی گذشته و باید بر اساس آخرین دستاوردهای دانشمندان عمل کنیم.

رحیمی زنگنه اظهار داشت: همچنین کارمندان باید خلاق باشند و در راستای اجرای مأموریت ها، مردمداری را سرلوحه کار خود قرار دهند.

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

آخرین مطالب

پربازدیدترین ها