سرویس: سیاسی کد خبر: 423992 15:45 - 1401/04/12

استاندار کرمانشاه:

باید تنبلی را در استان کرمانشاه ریشه کن کنیم/ در استان کرمانشاه مدیر استرس ها نیستیم

باید تنبلی را در استان کرمانشاه ریشه کن کنیم/ در استان کرمانشاه مدیر استرس ها نیستیم

مرصاد نیوز: استاندار کرمانشاه گفت: باید تنبلی را در استان کرمانشاه ریشه کن کنیم نباید اجازه دهیم این خصیصه بد بر ادارات استان حاکم شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،بهمن امیری مقدم امروز یکشنبه در آئین تکریم و معارفه فرماندار کرمانشاه اظهار داشت: مدیری که واقف باشد برای هر میز ۲۰ شهید خون خود را تقدیم کرده اند، نباید نسبت به مسئولیتی که دارد خیانت کند.

استاندار کرمانشاه افزود: انقلاب اسلامی به پشتوانه مردم ارزشی همواره در جهان مطرح است و اگر کسی در کسوت مسئولیت جمهوری اسلامی بخواهد کوتاهی کند باید جوابگوی شهدا باشد.

وی اخلاص در کارها را مهم ترین وظیفه مدیران دانست و خاطر نشان کرد: در خدمتگزاری به مردم نباید لحظه ای درنگ کرد چرا که حافظ خون شهدا هستید.

امیری مقدم بیان داشت: همانطور که رهبری  انقلاب فرمودند امروز رواج ناامیدی در کشور و استان، در زمین دشمن فعالیت کردن است، نباید مردم را نا امید کرد چرا که برترین سرمایه های کشور محسوب می شوند.

وی ادامه داد: امروز به حمد خدا عزت کشور ما در دنیا سرآمد است به گونه ای که در مذاکرات همه دنیا یک طرف قرار دارند و ایران در طرف دیگر، این در حالی است که در گذشته ایران را اصلا به حساب نمی آوردند.

استاندار کرمانشاه با اشاره به شرایط سخت اقتصادی حاکم بر کشور و استان گفت: استان کرمانشاه با توجه به ظرفیت‌های بالایی که دارد از جایگاه بسیار ارزشمندی برخوردار است و باید مثل نگینی در غرب بدرخشد اما چرا نور آن کم فروشی شده؟ باید این موضوع را آسیب‌شناسی کنیم.

وی عنوان کرد: استان کرمانشاه ظرفیت های عظیمی دارد اما امروز با شاخص های اقتصادی همخوانی ندارد.

امیری مقدم گفت: فرهنگ بیکاری یک سیاست غربی است که بر کشور حاکم شده و در کل کشور به آن به عنوان یک مشکل نگاه می کنند اما امروز در استان متاسفانه دارای جایگاه است.

وی ادامه داد: باید تنبلی را در استان کرمانشاه ریشه کن کنیم نباید اجازه دهیم این خصیصه بد بر ادارات استان حاکم شود.

امیری مقدم در بخش دیگری از سخنانش به خدمات ارائه شده طی ۵ ماه تصدی خود در کسوت استاندار کرمانشاه اشاره کرد و گفت: در طول این مدت  توانستیم بخشی از جاده کرمانشاه به کامیاران را تکمیل کنیم وهمچنین سند نفت و گاز کرمانشاه را که پیش از این خاک می خورد به جریان بیندازیم.

وی افزود: همچنین پروژه پالایشگاه آناهیتا که مصوبه سفر مقام معظم رهبری بود و مدت ها است که خاک می خورد را توانستیم طی این مدت دنبال کنیم و برای پروژه پتروشیمی روانسر نیز تامین اعتبار کردیم.  

این مقام ارشد استان کرمانشاه اظهار داشت:  پروژه پتروشیمی کنگاور نیز در مرحله انتخاب پیمانکار است و برای پروژه پتروشیمی اسلام آباد غرب نیز برنانه ریزی خوبی صورت گرفته است.

امیری مقدم تصریح کرد: پروژه های دیگر از جمله فرودگاه و تامین آب شرب که بیش از ۱۰ سال راکد مانده بود، نیز در دست اقدام هستند و توانستیم تا حدودی مشکل قسمت های شمالی کرمانشاه را برطرف کنیم‌.

استاندار کرمانشاه خاطرنشان تکمیل سامانه گرمسیری خبر داد و بیان داشت: سامانا سردسیری را نیز به زودی دنبال خواهیم کرد واعتبارات لازم را برای تکمیل و توسعه استان تامین خواهیم کرد.  

استاندار کرمانشاه به سفر قریب الوقوع رئیس جمهور به استان کرمانشاه اشاره کرد و افزود: پروژه های خوبی برای سفر رییس جمهور به کرمانشاه در نظر گرفته شده است که پس از سفری جلسه ای آنها را اعلام خواهم کرد.

امیری مقدم گفت: در استان کرمانشاه مدیر استرس ها نیستیم و باید برای جبران عقب افتادگی های استان تلاش کنیم.

وی همچنین به معایب و محاسن شبکه های اجتماعی اشاره کرد و اظهار داشت: شبکه های اجتماعی محاسن و معایبی دارد و نشر اخباری که سبب ایجاد ناامیدی کند مهمترین عیب آن محسوب می شود.

وی با بیان اینکه هر تغییری تحولی به دنبال دارد، گفت: از سرپرست جدید فرمانداری کرمانشاه درخواست داریم تا نسبت به برطرف‌کردن معضل ترافیک، حل مشکل آب و زیبا سازی فضای شهری را در دستور کار خود قرار دهد.شهری بیشتر توجه داشته باشد.

استاندار در پایان ضمن تقدیر از زحمات فضل الله رنجبر فرماندار پیشین کرمانشاه، ابراهیم رحیمی زنگنه را به عنوان سرپرست فرمانداری کرمانشاه معرفی کرد.

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

آخرین مطالب

پربازدیدترین ها