سرویس: فرهنگ و هنر کد خبر: 424038 23:31 - 1401/04/13

پنجمین محفل شعر چیا بمناسبت روز قلم در اسلام آبادغرب برگزار شد+ تصاویر

پنجمین محفل شعر چیا بمناسبت روز قلم در اسلام آبادغرب برگزار شد+ تصاویر

مرصاد نیوز: به مناسبت روز قلم پنجمین محفل شعر چیا در اسلام آبادغرب با معرفی نویسنده و شاعر آیینی رویا ثقفی برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از   اسلام آباد خبر ، پنجمین محفل شعر چیا به مناسبت روز قلم شامگاه امروز دوشنبه 13 تیرماه 1401 با معرفی نویسنده و شاعر آیینی رویا ثقفی در پارک شهدای اسلام آبادغرب برگزار شد.

خسرو تمری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب با تبریک روز قلم به نویسندگان شهرستان اسلام آباد غرب گفت: امروز بسیار خوشحال و خرسندیم که آیین باشکوه روز قلم را با معرفی یکی از بانوان نویسنده و شاعر متعهد سرکار خانم رویا ثقفی برگزار می کنیم.

وی افزود: اسلام آبادغرب شهری پرظرفیت و پر پتانسیل است و شایستگی آن را دارد که به عنوان قطب فرهنگی و هنری کشور معرفی شود.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب تصریح کرد: اگر امروز ما جمع شدیم تا خانم ثقفی را تقدیر و معرفی کنیم در حقیقت داریم هویت فرهنگی و تمدنی و هنری خود را پاس می داریم و این کار پاسداشت فرهنگ و هویت منطقه است.

تمری از همکاری و همراهی انجمن ها، موسسات و رسانه ها در این برنامه تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه مراسم شاعران  و نویسندگان شهرستان روح الله شرفی، احمد بساطی،مهرداد مولایی، مهناز مرادی، سمیه سلیمانی ، زهرا نیکخواه، رویا ثقفی، سمیه صفری و شاعره نونهال فاطمه زهرااله دادی  اشعار و دلنوشته های خود را قرائت کردند، گلمراد سلیمی به اجرای موسیقی و یداله ویسمرادی به زنده نویسی خوشنویسی پرداختند.

 

رویا ثقفی شاعر بانوی اسلام آبادغرب است که دارای دو اثر ارزشمند با عنوان کجای خوابم بود باران ؟! و کتاب  شیمی مثل شیون است و در حوزه شعر و داستان فعالیت ادبی دارد. 

 این مراسم با مشارکت انجمن ادبی کلهر، موسسه فرهنگی هنری پرواز همای سیمرغ، دبیرخانه طرح  پایتخت کتاب ایران در اسلام آبادغرب و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب برگزار شد.

 

انتهای پیام/

 

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها