سرویس: اجتماعی کد خبر: 432708 15:07 - 1401/12/28

شهردار کرمانشاه:

طول مسیر پروژه احداثی بلوار پیامبر اعظم(ص) کرمانشاه ادامه می‌یابد

طول مسیر پروژه احداثی بلوار پیامبر اعظم(ص) کرمانشاه ادامه می‌یابد

مرصاد نیوز: شهردار کرمانشاه گفت: طول مسیر پروژه احداثی بلوار پیامبر اعظم(ص) کرمانشاه تا حوالی مسجد پردیس ادامه خواهد یافت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، نادر نوروزی در آیین افتتاح و آغاز بهره‌برداری از بلوار پیامبر اعظم(ص) که پیش از ظهر امروز در کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت:   پروژه بلوار پیامبر اعظم(ص) طول چندانی ندارد اما از آنجا که سبب باز شدن گره ترافیکی میدان آزادگان می‌شود، حائز اهمیت است.

وی افزود: این بلوار از کریدورهای مهم شهر کرمانشاه است و با توجه به بازگشایی مرز خسروی و تردد زوار اباعبدالله الحسین(ع) در آینده اهمیت آن بیشتر خواهد شد، پس نباید با گره ترافیکی مواجه شود.

شهردار کرمانشاه خاطرنشان کرد: طول مسیر احداث شده در آینده تا مقابل مسجد پردیس ادامه خواهد یافت.

نوروزی گفت: شرایط آب و هوایی زمستان برای انجام پروژه‌های عمرانی مساعد نبود با این حال شاهد تلاش دست‌اندرکاران و کارگران بودیم و مالکین هم که بر اساس توافق‌نامه اراضی خود را در اختیار شهرداری قرار دادند همکاری خوبی داشتند.

وی با بیان اينكه اقدام مذکور جزو وظایف شهرداری است و شاید چندان فوق‌العاده نباشد، افزود: به‌منظور تکمیل پروژه‌‌ها در کوتاه‌مدت و دستیابی به موقع به اهدافی که از قبل برنامه‌ریزی و تعیین شده‌اند، تابلو روزشمار و کنترل پروژه‌ها در شهرداری طراحی و نصب شده است.

شهردار کرمانشاه خاطرنشان کرد: با نصب تابلو روزشمار و کنترل پروژه‌، درصد پیشرفت پروژه‌ها قابل رصد است همچنین مشخص خواهد شد که از نظر مالی چه میزان اعتبار پرداخت شده و فاصله تا دستیابی به نقطه هدف چه میزان است.

نوروزی اذعان کرد: اگر فرهنگ کار کردن را در شهرداری نهادینه کنیم، در همه پروژه‌ها موفق خواهیم شد و مردم عزیز از دستاوردهای آن استفاده می‌کنند و منشا دعای خیر برای دست اندرکاران می‌شود‌‌.

حل معضل ترافیکی میدان آزادگان اتفاقی خوب در کرمانشاه است

مهدی معنوی نیز در این مراسم، حل معضل ترافیکی میدان آزادگان به‌عنوان محل گذر همه زوار اباعبدالله الحسین(ع) و گردشگران را اتفاق بسیار خوبی در کرمانشاه خواند.

شهردار منطقه ۸ کرمانشاه افزود: امیدواریم با مدیریت کلان استاندار و شهردار کرمانشاه، شهری آباد و زیبا برای مردم بسازیم‌.

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

آخرین مطالب

پربازدیدترین ها