سرویس: اجتماعی کد خبر: 432746 17:01 - 1402/01/01

جاده‌ها لغزنده هستند مسافران نوروزی احتیاط کنند

جاده‌ها لغزنده هستند مسافران نوروزی احتیاط کنند

مرصاد نیوز: رئیس‌پلیس‌راه استان کرمانشاه گفت: با توجه به بارش باران در سطح استان که موجب لغزندگی راه‌ها شده مسافران نوروزی با احتیاط رانندگی کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ کیخسرو دستغیب اظهار داشت : به دلیل فاصله چند روزه با بارندگی قبلی و همچنین ترکیب شدن مواد مختلف روی راه‌ها مانند خاک، گرد لاستیک‌ها، روغن و گازوئیل با آب باران شاهد لغزنده شدن جاده‌ها هستیم.

 

این مقام انتظامی افزود : از دیگر مواردی که مسافران باید به آن توجه کنند، آب‌گرفتگی‌های مقطعی بوده و اگر با تأخیر متوجه و به صورت ناگهانی وارد آن شوند احتمال واژگونی یا بهم خوردن تعادل و برخورد با سایر وسایل نقلیه وجود دارد.

 

سرهنگ دستغیب ادامه داد : هنگام عبور از پیچ‌ها رعایت سرعت مطمئنه موجب حفظ تعادل وسیله نقلیه و فرمان‌پذیری آن خواهد شد تا به این ترتیب در شرایط خطرناک قرار نگیریم.

 

رئیس‌پلیس‌راه استان کرمانشاه در پایان ضمن خوشامدگویی به مسافران نوروزی ، عنوان داشت : امید است رانندگان با رعایت مقررات و توجه به توصیه‌های پلیس راه سفری ایمن و لذت بخش داشته و حضور در استان کرمانشاه برای آنها سرشار از لحظات خاطره‌انگیز باشد.

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

آخرین مطالب

پربازدیدترین ها