سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 432778 15:22 - 1402/01/03

مدیر آموزش وپرورش شهرستان پاوه :

مرکز اسکان فرهنگیان در پاوه به بهره‌برداری رسید

مرکز اسکان فرهنگیان در پاوه به بهره‌برداری رسید

مرصاد نیوز: مدیر آموزش وپرورش شهرستان پاوه از بهره‌برداری مرکز اسکان فرهنگیان در پاوه خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد،با تلاش‌های مدیریت آموزش وپرورش شهرستان پاوه و مساعدت اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان کرمانشاه با انجام تغییرات ساختاری و تعمیرات کلی فضای ساختمان خوابگاهی نمونه دولتی اورامان با استفاده از امکانات و منابع موجود با افزایش تعداد اتاق‌ها به ۲۱ اتاق دارای ظرفیت‌های مختلف به‌منظور اسکان فرهنگیان و مسافرین تجهیز و آماده بهره برداری شده است.

 

 است این مرکز اسکان که در محله جهاد، جنب مدرسه نمونه دولتی اورامان واقع شده، در دو طبقه و با ۲۱ اتاق در ظرفیت‌های یک تا شش نفر و همچنین محوطه بزرگ و قابل استفاده برای پارکینگ در طول سال فعال است و فرهنگیان محترم می‌توانند از این مرکز اسکان استفاده کنند.

 

 فراهم‌آوری زمینه توسعه اسکان فرهنگیان در پاوه

سعدی فتاحی در گفتگو با خبرنگار مرصادنیوز، اظهار  داشت: با توجه به جهانی شدن اورامانات به‌عنوان قطب گردشگری و توسعه گردشگری،مدیریت آموزش و پرورش شهرستان پاوه خود را موظف می‌داند برای ارتقای جایگاه و کرامت فرهنگیان زمینه اسکان این عزیزان را در سفرهای خود به این منطقه فراهم کند .

 

 وی برنامه مدیریت آموزش و پرورش در این خصوص را فراهم کردن زمینه توسعه این مرکز و اضافه کردن امکاناتی همچون رستوران و غذاخوری در آن طی آینده‌ای نزدیک اعلام کرد.

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

آخرین مطالب

پربازدیدترین ها