مرصاد نیوز 21:15 - 1399/10/02
معاون وزیر کار در کرمانشاه مطرح کرد:

آمادگی وزارت کار جهت حمایت و تداوم برنامه های توسعه ای کرمانشاه

مرصاد نیوز: معاون وزیر کار گفت: استان کرمانشاه ظرفیت های بسیاری در حوزه های مختلف دارد لذا جهت رفع مشکلات اشتغال در این استان وزارت کار با پرداخت تسهیلات مورد نیاز، در حد توان به پروژه های اشتغالزایی کمک خواهد کرد‌.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، عیسی منصوری امروز سه شنبه در جلسه بررسی وضعیت اشتغال استان کرمانشاه که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: از برنامه های اجرایی استانهایی که دارای الگوی توسعه ای و در راستای اشتغالزایی ارائه شود حمایت می کنیم.

معاون توسعه کارافرینی و اشتغال وزارت کار افزود: بر این اساس وزارت کار و رفاه اجتماعی آمادگی کامل جهت حمایت و تداوم برنامه های توسعه ای استان کرمانشاه را دارد.

وی خاطر نشان کرد: استان کرمانشاه ظرفیت های بسیاری در حوزه های مختلف دارد لذا جهت رفع مشکلات اشتغال در این استان وزارت کار با پرداخت تسهیلات مورد نیاز، در حد توان به پروژه های اشتغالزایی کمک خواهد کرد‌.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: به دنبال این هستیم تا فرصتی ایجاد کنیم که نیروهای کار بتوانند فرصت‌های کاری مناسب خویش را پیدا کنند و خوشبختانه در حال حاضر ظرفیت مکانیزم برای اشتغال اتفاق افتاده و به اشتغال پایدار معتقد هستیم.

 

انتهای پیام/