مرصاد نیوز 16:13 - 1400/05/05
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه:

تداوم راه شهدا باعث عزتمندی و اقتدار کشور شده است

مرصاد نیوز: فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، شهدای والامقام را مظهر، اقتدار، عزت، افتخار و استقلال نظام مقدس جمهوری اسلامی یاد کرد و گفت: تداوم راه پرافتخار آنها باعث عزتمندی و اقتدار کشورمان در مجامع بین المللی شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سردار "علی اکبر جاویدان" در دیدار با خانواده شهیدان باباخانی و پیری اظهار داشت: انقلاب ما در نتیجه ثمره خون مطهر شهیدان است که مقابل دشمنان ایستادگی کرده و بر دسیسه های آنان غلبه کرده است.

وی ادامه داد: سال های طولانی است که تهدید و تحریم دشمنان انقلاب به سرکردگی آمریکای جنایتکار نه تنها ملت ایران را از پا درنیاورده بلکه استقامت آنها را افزون تر کرده است.

سردار جاویدان افزود: جمهوری اسلامی در سایه همین تهدیدها و تحریم ها بود که توانست روز به روز بر قدرت خود افزوده و شرایطی ایجاد کند تا امروز به عنوان یک قدرت جهانی در بسیاری زمینه ها مطرح باشد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: این قدرت به برکت خون مطهر شهدا ایجاد شده است که باید آن را پاس بداریم.

وی در ادامه با تجلیل از استقامت و ایستادگی خانواده های معظم شهدا و جانبازان سرافراز، گفت: در این سال ها آنها مرارت های زیادی متحمل شدند اما بدون اینکه مشکلات بتواند آنها را مغلوب کند همواره پای نظام و انقلاب و ارزش های آن ایستادند.

سردار جاویدان همچنین بر حل مشکلات آنها از جمله مسکن و معشیت تاکید کرد و گفت: تا زمانی که راه شهدا در کشور ادامه دارد و این آب و خاک جانبازان سرافرازی را در خود می بیند دشمنان هرگز به اهداف و برنامه های خود نمی رسند.

این مقام عالیرتبه انتظامی در پایان از آمادگی کامل پلیس برای خدمات رسانی به خانواده های معظم شهدا و جانبازان سخن گفت و تاکید کرد: اگر بتوانیم باری را از دوش آنها برداریم لحظه ای از انجام این کار دریغ نخواهیم کرد.

در پایان این دیدارها با اهدای لوح و هدایایی از خانواده های شهیدان باباخانی و پیری تجلیل شد.