مرصاد نیوز 13:53 - 1400/08/30
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه خبرداد:

اجرای طرح زوج و فرد خودروها در کرمانشاه/ رانندگان متخلف یک میلیون ریال جریمه می شوند

مرصاد نیوز: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از اجرای طرح تردد زوج و فرد خودروها در شهر کرمانشاه و در چهار ماه پایانی سال خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمد حیدری" اظهار داشت: این طرح براساس مصوبه شورای ترافیک شهرستان کرمانشاه از فردا (دوشنبه - اول آذر) و در بافت مرکزی شهر آغاز می شود.

وی با بیان اینکه طرح زوج و فرد خودروها از ساعت 15 تا 20 اجرا می شود، گفت: این طرح از شنبه تا پنجشنبه خواهد بود و روز جمعه و یا روزهای تعطیل رسمی اعمال نمی شود.

سرهنگ حیدری خاطرنشان کرد: طرح زوج و فرد خودروها در سه معبر اصلی و پرتردد هسته مرکزی شهر شامل بلوار افشار طوس از تقاطع کارگر (سه راهی جوانشیر) تا میدان فاطمیه، طول خیابان مدرس و آیت اله کاشانی از میدان آزادی تا سه راهی شورا و طول خیابان جلیلی، شهدای اشک تلخ و شریعتی از تقاطع جلیلی تا سه راهی لشکر اجرا خواهد شد.

رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه، جریمه ورود به طرح را 100 هزار تومان اعلام کرد و گفت: تردد و توقف وسائل نقلیه غیر مجاز در محدوده اعلام شده، مشمول جریمه می شود.

وی تصریح کرد: بر اساس قانون مصوب، رانندگان به ازاء هر یک ساعت تردد یا توقف غیرمجاز در محدوده طرح، یکبار جریمه خواهند شد.

سرهنگ حیدری یادآور شد: وسائل نقلیه عمومی باربری و مسافربری اعم از تاکسی ها، اتوبوس های شرکت واحد و وانت ها از این طرح مستثنی خواهند بود.