مرصاد نیوز 12:00 - 1400/10/20
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نجف‌اشرف سپاه پاسداران:

استان کرمانشاه در تمام حوزه ها نیاز به تلاش مسئولین دارد

مرصاد نیوز: فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نجف‌اشرف سپاه پاسداران گفت: استان کرمانشاه در موقعیتی قرار دارد که در تمام حوزه ها نیاز به تلاش روز افزون و همدلی مسئولین دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، سردار محمد نظر عظیمی امروز دوشنبه در مراسم تکریم و معارفه استانداران سابق و جدید استان کرمانشاه که با حًضور وزیر کشور در استانداری کرمانشاه برگزار شد اظهار داشت: در طول مدتی که آقای بازوند استاندار کرمانشاه بود با دلسوزی، احساس مسئولیت و تلاش شبانه روزی و مخلصانه هر چه در توان داشت در پیشبرد امور در حوزه امنیتی استان به کار گرفت.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نجف‌اشرف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: آقای بازوند با وجود مشکلات متعدد اقتصادی که در استان با آن مواجه بودیم از مباحث امنیتی غافل نشد.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به مرز مشترک با کشور عراق، شرایط حساسی در مناطق مرزی استان حاکم است و در این خصوص آقای بازوند تلاش داشتند در موضوع انسداد و کنترل مرز از هر ظرفیتی استفاده کند.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نجف‌اشرف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: اگر چه تا کنون اقدامات خوبی در زمینه تحکیم امنیت استان صورت گرفته است اما قطعا کافی نیست و امیدواریم در آینده شاهد ارتقاء امنیت در مرزهای استان باشیم.

وی در ادامه ضمن خیر مقدم به استاندار جدید کرمانشاه اذعان داشت: آقای امیری مقدم با توجه به تجربه کارهای اجرایی و همچنین آشنایی با استان کرمانشاه امیدوارم جهت پیشرفت استان تلاش مضاعف داشته باشد.

وی بیان داشت: استان کرمانشاه در موقعیتی قرار دارد که در تمام حوزه ها نیاز به تلاش روز افزون و همدلی مسئولین دارد.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نجف‌اشرف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: در این راستا ضروری است مسئولین و مدیران همدلی و همکاری لازم با استاندار را داشته باشند تا شاهد حل و فصل مشکلات استان کرمانشاه باشیم.