مرصاد نیوز 12:00 - 1400/10/27

شهردار کرمانشاه معارفه شد

مرصاد نیوز: امروز آئین معارفه شهردار کلانشهر کرمانشاه با حضور فرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان استان برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، پیش از ظهر امروز دوشنبه آئین معارفه شهردار کلانشهر کرمانشاه با حضور فرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان استان در تالار انتظار برگزار شد.

مادامی که شهردار کرمانشاه در مسیر توسعه و بر مدار قانون حرکت کند یاور و پشتیبان او خواهیم بود

در این مراسم رسول آزادی ضمن تقدیر از حضور مدعوین اظهار داشت: نادر نوروزی توانست با کسب آرای همه اعضای شورای شهر سکان مدیریت شهر کرمانشاه را به دست بگیرد و این مهم نشان از همدلی و همراهی اعضای شورای شهر با شهردار منتخب و نوید بخش روزهای خوب برای مردم این شهر است.

وی افزود: شورای شهر پس از استعفای آقای سعید طلوعی برای انتخاب مدیریت شهر دست به کار شدند و جلسات بسیاری به این منظور برگزار شد و از میان ۴۰ نفر کاندیدا در نهایت نگاه اعضای شورای شهر معطوف به آقای نادر نوروزی شد‌.

رئیس شورای اسلامی شهر کرمانشاه خاطر نشان کرد: اگر چه انتخاب شهردار با تاخیر مواجه شد و در این خصوص اختلاف دیدگاه‌هایی وجود داشت، این اختلاف دیدگاه‌ها برای انجام بهتر کار و توسعه کلانشهر کرمانشاه بود.

آزادی گفت: ما اعضای شورای شهر به اتفاق اعلام می کنیم مادامی که شهردار کرمانشاه در مسیر توسعه و بر مدار قانون حرکت کند یاور و پشتیبان او خواهیم بود.

وی اظهار داشت: انتظار اعضای شورا از شهردار این است که ضمن رسیدگی به امورات و عدالت در پرداخت، نسبت به تبدیل عضویت پرسنل شهرداری پیگیری لازم بعمل آید.

رئیس شورای اسلامی شهر کرمانشاه افزود: همچنین انتظار است شهردار در طول تصدی خود ارتباط را با مسئولین و استاندار حفظ کند و در مسیر توسعه این پارلمان محلی گام بردارد.