مرصاد نیوز 17:25 - 1400/10/30
دبیر مجمع جهادگران کشور:

 پروژه های عمرانی بهانه ای برای ترویج گفتمان جهادی است

مرصاد نیوز:دبیر مجمع جهادگران کشور،پروژه های عمرانی را بهانه ای برای ترویج گفتمان جهادی دانست

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،ضرغام پرنیان امروز پنج شنبه در انتخابات مجمع جهادی استان کرمانشاه اظهار داشت: پروژه های عمرانی بهانه ای برای ترویج گفتمان جهادی است.

دبیر مجمع جهادگران کشور افزود: حس مسئولیت پذیری با تفکر جهادی شکل می گیرد و یقین بدانید تا این فرهنگ مسئولیت پذیری در جامعه شکل نگیرد مقدمات ظهور امام زمان(عج) حاصل نخواهد شد.

ضرورت مطالعه دقیق بیانیه گام دوم انقلاب 

سعید بهشتی نیز در ادامه این مراسم، اظهار داشت: برای موفقیت در همه عرصه ها ضروری است بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری را با دقت بخوانیم و بر اساس آن عمل کنیم.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه افزود: عمل به منویات مقام معظم رهبری بسیاری از گرفتاریها و مشکلات را بر طرف می کند.

وی خاطر نشان کرد: در بخش هایی از بیانیه گام دوم، رهبر معظم انقلاب فرمودند اولین جهاد جوانان تزریق روحیه امید و مقابله با تبلیغات رسانه ای است.

بهشتی گفت: یک هزار و۸۱۴ گروه جهادی در استان داریم که باید به طور جدی تلاش کنند و از تمام ظرفیت خود برای پیشرفت در همه عرصه ها استفاده کنند.

وی با بیان اینکه رهنمودهای مقام معظم رهبری برای تمام کارها همانند یک چراغ راه عمل می کند، ادامه داد: اگر در این راستا قصد نقش آفرینی داریم باید رهنمودهای معظم له را سرلوحه کار خود قرار دهیم و بدانیم بدون چراغ راه نمی توانیم به پیشرفت و توسعه برسیم.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه بیان داشت: در اجرای پروژه ها به تخصص نیاز داریم لذا گروه‌های جهادی باید در راستای کسب تخصص تلاش کنند و آموزش های لازم را ببینند.

وی با بیان اینکه باید پروژه های کلان را به افراد متخصص و متعهد بسپاریم، اظهار داشت: در این خصوص نیروی های بسیجی ضمن نیاز سنجی و شناخت ضروریات پیش رو در صحنه های مختلف می توانند در پیشبرد اهداف والای انقلاب اسلامی گام بر دارند.