مرصاد نیوز 14:42 - 1400/11/03
فرماندار سنقروکلیایی خبر داد؛

تمامی راه های روستایی سنقروکلیایی بازگشایی شد

مرصاد نیوز: فرماندار سنقروکلیایی از بازگشایی تمامی راه های روستایی این شهرستان خبر داد.

غلامرضا مرتضوی در گفتگو با خبرنگار مرصادنیوز،  اظهار کرد: از ابتدای شروع بارش نزولات آسمانی به علت کولاک شدید برف راه دسترسی ١۵٠ روستای شهرستان  سنقروکلیایی مسدود شد.

وی افزود: عملیات بازگشایی راه های روستایی به صورت شبانه روز تا ساعت ٢ بامداد ادامه داشت و تمامی راه های دسترسی شهرستان بازگشایی شد.

فرماندار سنقروکلیایی تصریح کرد: در طول مدت آماده باش دستگاه ها و اعلام وضعیت نارنجی از سوی ستاد مدیریت بحران به صورت شبانه روز راهداران و تیم های امدادی و خدمات رسان پای کار بوده اند.

مرتضوی گفت: از روز پنجشنبه از همان ساعات ابتدایی شروع بارش عملیات بازگشایی مسیرها با اولویت راه های اصلی آغاز و با توجه به وسعت شهرستان و وجود ٢١١ روستا و ٧٨٠ کیلومتر راه روستایی و کولاک شدید در مسیر های  روستایی کار زمان بر بود که خوشبختانه با تلاش شبانه روزی تیم های عملیاتی شب گذشته این عملیات به پایان سید.

 

وی در پایان از همراهی مردم و همچنین زحمات شبانه روزی راهداران، تیم های امدادی هلال احمر و اورژانس، دستگاه های خدمات رسان، پلیس راهور و کلیه اعضای ستاد بحران شهرستان از جمله سپاه، نیروی انتظامی، اعضای شورای تامین و همه خادمین و مدیران شهرستان قدردانی کرد.

 

انتهای پیام/