مرصاد نیوز 10:31 - 1401/04/05
رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کرمانشاه در گفتگو با مرصاد:

رسانه ها نقش مهمی در تبیین جنایات آمریکا دارند/ ضرورت تبیین ماهیت ضد بشری آمریکا

مرصاد نیوز: رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کرمانشاه گفت: اهالی رسانه و اهل قلم نقش مهمی دارند که به تبیین جنایات آمریکا بپردازند که جامعه به ویژه نسل جوان را از این جنایات مطلع کنند.

حجت الاسلام حجت الله فاضلی در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی مرصاد، با اشاره به هفته بازخوانی حقوق بشر آمریکایی  اظهار داشت: این هفته از ششم تیرماه و همزمان با سالروز سو قصد به مقام معظم رهبری آغاز شده است و تا 12 تیرماه ادامه دارد که فرصت مناسبی برای بازگویی جنایات آمریکا علیه بشریت است.

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کرمانشاه افزود:هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی برای ما یادآور سوءقصد به مقام معظم رهبری، بمب‌گذاری در دفتر حزب جمهوری اسلامی و شهادت شهید بهشتی و ۷۲ یار امام و امت، بمباران شیمیایی سردشت، ترور رییس زندان اوین، به شهادت رساندن آیت الله صدوقی امام جمعه یزد و شلیک موشک به هواپیمای مسافربری ایرباس ایران توسط ناوآمریکایی است.

وی با تاکید بر اینکه دشمنان قصد به حاشیه بردان اصل انقلاب اسلامی را داشتند، تصریح کرد: خون شهدای ترور، درخت انقلاب را تنومندتر از قبل، در مسیر خود حفظ کرد.

این مسئول خاطرنشان کرد:  کسانی که مدعی حمایت از حقوق بشر هستند اگر با صداقت این جنایات را برای رسانه ها و مردم دنیا واکاوی و مورد ارزیابی قرار دهند، افکار عمومی خواهند فهمید که دولت های مدعی در این زمینه، چه اعمال ننگینی را علیه یک ملت مظلوم و عدالتخواه انجام داده اند.

حجت الاسلام فاضلی با تصریح اینکه این هفته زمینه برای رسوایی دولت های غربی و در راس آن امریکای جنایت کار فراهم است، خاطر نشان کرد: در راس همه خبرنگاران، اهل قلم و اهالی رسانه نقش مهمی دارند که باید به تبیین این مهم بپردازند تا جامعه به ویژه نسل جوان از این جنایات مطلع باشند.

وی گفت: در طول انقلاب اسلامی دشمنان از هیچ تلاشی برای ضربه زدن به نظام فرو گذار نبودند و بودجه های کلانی را برای این اقدامات اختصاص دادند و در قالب پوشش دفاع از حقوق بشر به اقدامات جنایتکارانه خود سرپوش گذاشتند.

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کرمانشاه خاطر نشان کرد: برای تبیین جنایات آمریکا باید از ظرفیت های موجود به ویژه مردمی استفاده کرد چرا که بسیاری از مردم واقف به این جنایات هستند.