مرصاد نیوز 15:53 - 1401/05/28
امام جمعه سرپل ذهاب در خطبه های نمازجمعه:

حمله به نویسنده مرتد کتاب آیات شیطانی زنگ خطری برای عاملان ترور شهید سلیمانی است

مرصاد نیوز:امام جمعه سرپل ذهاب گفت: حمله به سلمان رشدی نویسنده مرتد کتاب آیات شیطانی زنگ خطری برای عاملان ترور سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی است که حتی اگر تحت حفاظت باشند چقدر انتقام به آنها نزدیک است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از بازی دراز، حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان سرپل ذهاب با اشاره به سالروز ورود آزادگان به کشور کرد:  ۲۶مرداد سالروز ورود آزادگان که نمونه های بی نظیر وفاداری به آرمانهای انقلاب اسلامی هستند به میهن اسلامی است.

وی افزود: آزادگان سرافراز آبرو و افتخار ملت و باعث سربلندی نظام هستند که دوران سخت و پرمشقت اسارت آنها در زندانهای بعثی باید برای نسل امروز بازگو شود تا از به فراموشی سپرده شدن آن جلوگیری شود.

امام جمعه سرپل ذهاب در ادامه با اشاره به حمله صورت گرفته به نویسنده مرتد کتاب آیات شیطانی در آمریکا تصریح کرد: سلمان رشدی نویسنده خبیث و مرتد کتاب آیات شیطانی جمعه شب گذشته قبل از شروع سخنرانی در غرب نیویورک مورد حمله قرارگرفت و طبق برخی اخبار قدرت بینایی و تکلم خودرا از دست داده است.

حجت الاسلام فاطمی نسب ادامه داد: حمله به سلمان رشدی نشان دهنده این است که حرف امام خمینی (رض) برزمین نخواهد ماند و مانند تیری که از چله کمان رها شده سرانجام به هدف اصابت خواهد کرد.

وی تاکید کرد: حمله به رشدی زنگ خطری برای عاملان ترو سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی است که حتی اگر تحت حفاظت گسترده نیروهای امنیتی هم باشند چقدر انتقام به آنها نزدیک است.

خطیب جمعه شهرستان در بخش دیگری از سخنان خود به ۲۵ محرم سالروز شهادت امام سجاد (ع) به روایتی اشاره کرد و گفت: امام سجاد (ع) برای احیای دین اسلام و جامعه سازی دینی اقدامات بسیار مهمی را انجام داد و جامعه را برای امامت امام محمدباقر (ع) و امام صادق (ع) آماده کرد.

وی افزود: دوران زندگی امام سجاد (ع) با فعالیتی آرام در جهت سازندگی افراد صالح و قوام بخشیدن به طرز فکر شیعیان در ذهن پیروان و مبارزه با تحریفها همراه بود و تلاش اصلی امام در زمینه رشد اخلاق و معنویت مردم بود.