مرصاد نیوز 16:30 - 1401/06/25
با برپایی موکب در پایانه مرزی خسروی؛

مشق عشق پاسداران کرمانشاهی در خدمات رسانی به زوار اربعین/ از تامین اسکان تا تسهیل بلیط فروشی

مرصاد نیوز: سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه علاوه بر تأمین امنیت در حوزه خدمت رسانی به زوار اربعین نیز خدمات شایسته ای را ارائه می دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از  اسلام آباد خبر ، موکب های سپاه از ورودی استان کرمانشاه در گذر از شهرستان های مختلف مسیر راه کربلا تا نقطه صفر مرزی خسروی خدمات رسانی می کنند و در مرز خسروی اولین موکب و ایستگاه صلواتی  برپا شده متعلق به سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه است.

 

نیروهای مستقر در قرارگاه ستاد اربعین سپاه حضرت نبی اکرم (ص)استان کرمانشاه علاوه بر تأمین امنیت زوار و پشتیبانی عملیاتی و اطلاعاتی از نیروهای مسلح مستقر در مرز خسروی، عاشقانه به زوار اربعین خدمت رسانی می کنند؛ پایوران ضمن پذیرایی با لهجه شیرین کرمانشاهی به زواری که از نقاط مختلف کشور به نزدیکترین گذرگاه کربلا(مرز خسروی) آمده اند خیرمقدم و خوش آمد می گویند.

 

خدمات رسانی عاشقانه بسیجیان و پایوران سپاه زوار اباعبدالله الحسین (ع) در بخش های متنوع  توزیع بسته های فرهنگی، اقدامات رسانه ای، پذیرایی و … خارج از وظیفه سازمانی آنها حتی در ساعات استراحت شیفت شان تحسین برانگیز است.

برپایی بیمارستان صحرایی و سیار سپاه حضرت نبی اکرم(ص) در مرز خسروی و ارائه خدمت به زوار اربعین در بخش های پیش بیمارستانی، انجام ویزیت و توزیع داروی رایگان، بستری موقت و اتاق عمل اضطراری یکی از خدمات ارزنده سپاه و بسیج جامعه پزشکی استان کرمانشاه به زوار اربعین است که با توجه به گرمازدگی زوار در اوج روز های پر ازدحام مرز خسروی خدمات شایان توجهی به زوار اربعین ارائه شده است که «بهمن امیری‌مقدم» استاندار کرمانشاه نیز در بازدید از بیمارستان صحرایی سپاه پاسداران مستقر در مرز خسروی، به کیفیت بالای خدمات دهی این بیمارستان صحرایی اشاره و از مجموعه سپاه پاسداران و پرسنل بیمارستان به خاطر ارایه خدمات مطلوب به زوار اربعین و مردم منطقه قدردانی کرد.

حضور جهادی خبرنگاران بسیجی

حضور جهادی خبرنگاران بسیجی و افتتاح نمایندگی دفتر خبرگزاری و پایگاه های خبری همسو با بسیج برای پوشش اخبار مربوط به تردد زائرین عتبات عالیات در اربعین حسینی در نقطه صفر مرزی خسروی به منظور پوشش همه جانبه اخبار اربعین و و روایتگری درست و به موقع و اطلاع رسانی اخبار به روز به زوار حسینی از برکات اربعین امسال است.

آمادگی کامل اسکان زوار اربعین

سردار ریحانی فرمانده سپاه نبی اکرم(ص)کرمانشاه نیز در جلسات ستاد اربعین علاوه بر آمادگی جهت برقراری امنیت اسکان زوار در حوزه استحفاظی استان کرمانشاه، گفت: محل های اسکان راهیان نور از کنگاور تا خسروی و بالعکس آماده اسکان هستند.

استقرار دفاتر شرکت های اتوبوسرانی وابسته به سپاه در مرز خسروی

سردار قنبری جانشین فرماندهی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه هم با تأکید بر اهمیت سلامت زوار اربعین در مسیر رفت و برگشت، یکی دیگر از تدابیر ستاد اربعین سپاه استان را استقرار دفتر و نمایندگی شرکت های اتوبوسرانی وابسته و طرف قرار داد سپاه در مرز خسروی به منظور تسریع در مدیریت حمل و نقل و رفاه حال موج بازگشت زوار اربعین عنوان کرد.

 

به گزارش خبرنگار اسلام آبادخبر مستقر در مرز خسروی، عشق به خدمتگزاری و خدمت رسانی به زوار امام حسین(ع) زوایای پیدا و پنهان فروانی دارد که زبان از بیان آنها ناتوان است، امید است که این تصاویر، کلمات و جملات کوتاه که در کنار هم چیده می شوند  گوشه ای از عشق ارادتمندان به حضرت اباعبدالله(ع) را بیان کند.

 

انتهای پیام/