مرصاد نیوز 10:00 - 1401/06/29
یادداشت: زینب پناهی

"مهسا امینی بهانه است..."

مرصاد نیوز: جریان مهسا امینی فرصتی نابی برای معاندین نظام شد تا با استفاده از آن عقده‌گشایی سیاسی کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، زینب پناهی* در یادداشتی نوشت: در اندک زمان کوتاهی خبری با عنوان " مهسا امینی به دلیل بیهوشی در اتاق گشت ارشاد "تمام فضای مجازی را پُر می کند،

دخترک هنوز روی تخت بیمارستان است که هلهله جماعت غربی از یک سو و منافقین از سویی دیگر بلند شده، هلهله و شادی از آن جهت یک سوی قضیه یک دختر کرد ایرانی و سوی دیگرش پلیس است.

ساعاتی بعد خبر فوت دخترک پخش می شود و پس از آن به صورت رسمی اعلام می شود، پلیس با نمایش فیلمی موثق نشان می دهد که دخترک در حالت عادی و به صورت طبیعی سکته و بلافاصله از طریق آمبولانس اورژانس به یکی از بیمارستان های تهران منتقل می شود.

این فیلم مهری بر باطل بودن ادعاهای افرادی بود که معتقد بودند مهسا امینی شکنجه شده و پس از آن فوت کرده است، اما مدارکی که در روزهای بعد منتشر شد نشان می دهد که دخترک بیماری زمینه ای داشته است.

رئیس جمهور که برای شرکت در اجلاس شانگهای به ازبکستان سفر کرده ، وزیر کشور را مامور پیگیری این پرونده می کند و خود بلافاصله پس از سفر با خانواده مرحومه تماس می گیرد، و از سویی رئیس قوه قضائیه خود مستقیما روند پرونده را پیگیری می کند.

بگذریم، پس از این جماعتی فرصت طلب از یک سو روسری خود را از سر بیرون کردند، عده ای به خیابان ریختند و پرچم مقدس کشورمان را آتش زدند و عده ای دیگر هم از آنسو مردم را به هنجارشکنی دعوت می کنند.

درد اصلی براندازان نظام جمهوری اسلامی برقرار بودن عفاف و حیا در جامعه است و آنهایی که به دنبال ولنگاری و هرزگی در جامعه ایرانی هستند اکنون برای مهسا امینی تبدیل به کاسه داغتر از آش شده اند. آری جریان فوت دختر جوان ایرانی فرصتی نابی برای معاندین نظام شد تا با استفاده از آن عقده‌گشایی سیاسی کنند.

علی ایحال اتفاقات دو روز اخیر نشان می دهد که به هیچ وجه این جماعت خیر و صلاح مردم ایران را نمی خواهند و هدفشان در ابتدا ضربه زدن به حجاب اسلامی، کشور و نظام و بعد هم تجزیه کشور عزیزمان است.

*فعال رسانه