مرصاد نیوز 11:00 - 1401/07/04
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه خبر داد:

برگزاری مراسم عزاداری سالروز شهادت امام رضا(ع) در کرمانشاه

مرصاد نیوز: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: مراسم عزاداری سالروز شهادت امام رضا(ع) در مسجد جامع شهر کرمانشاه برگزار خواهد شد.

 عباس سروری در گفتگو با خبرنگار  شبکه اطلاع رسانی مرصاد، با تقدیر از عزاداری‌های مردم در ماه‌های محرم و صفر، اظهار داشت: سیره و روش ائمه معصومین (ع) و سبک زندگی آنها را باید به صورت عملی در زندگی خود پیاده کنیم و  فرزندانمان را نیز به شرکت در این برنامه‌ها تشویق کنیم.  

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با قدردانی از حضور باشکوه اقشار مردم در مراسم عزاداری 28 صفر، سالروز رحلت پیامبر عظیم الشأن اسلام، افزود: آیین گرامیداشت 30 صفر روز سه شنبه 5 مهرماه با حضور هیئات مذهبی و محبان اهل بیت عصمت و طهارت در مسجدجامع شهر کرمانشاه برگزار می شود.

وی با بیان اینکه در سالروز شهادت امام هشتم علی بن موسی الرضا (ع)، کرمانشاه غرق در ماتم و عزاست، گفت: این برنامه رأس ساعت 11 صبح با مداحی و مرثیه سرایی و همچنین قرائت زیارتنامه امام رضا(ع) ، آغاز خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه تصریح کرد: سخنران مراسم سالروز شهادت امام رضا(ع) حجت الاسلام حمزه محمدی از روحانیون برجسته حوزه علمیه خواهد بود.

وی از برپایی غرفه های فرهنگی در حاشیه برگزاری این آیین خبر داد و تصریح کرد: بعد از پایان مراسم، نماز جماعت در همین مکان برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/