مرصاد نیوز 09:04 - 1401/07/06
عضو کمیسیون آموزش مجلس:

نشر ارزش‌های دفاع مقدس راه روشنی برای نسل جدید است/ ایجاد آشوب‌های خیابانی به تحریک برخی سلبریتی های فاسد

مرصاد نیوز:عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی گفت: نشر ارزش‌های دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره رزمندگان به عنوان الگو می تواند راه روشنی برای نسل جدیدی باشد‌.

حجت الاسلام احمد حسین فلاحی در گفتگو با خبرنگار مرصادنیوز، اظهار داشت: یکی از مسائلی که این روزها در سطح جامعه هم مطرح است وجود الگوهایی است که نسل جوان از آن الگو برداری می کنند و باعث عکس العمل های اجتماعی آنها می شود.

وی افزود: این روزها به تحریک برخی سلبریتی های فاسد که از بیت المال کشور ارتزاق کرده اند، شاهد راه اندازی آشوب‌های خیابانی بودیم در واقع این افراد نسل جوان را علیه نظام اسلامی و ارزش‌ها و نمادهای مذهبی تحریک کردند.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی گفت: چنين مسائلی به ما گوشزد می کند اگر الگوهای صحیح را برای نسل جدید معرفی نکنیم جایگزین آن این الگوهای فاسد و ناصحیحی است که بازخورد اجتماعی آن را هم طی روزهای اخیر دیدیم.

حجت الاسلام فلاحی خاطرنشان کرد: در دوران دفاع مقدس، رزمندگان با ایثار و شهادت، هشت سال در برابر استکبار جهانی و مرتجعین منطقه ایستادند و ایمان تنها سلاح آنها بود با اینکه بسیاری از کشورها از صدام حمایت می کردند و انواع سلاح ها در اختیار وی قرار می دادند.

وی افزود: در آن دوران تنها دو کشور از ایران حمایت می کردند که البته سلاح های دفاعی هم در اختیار ما قرار نمی دادند با این حال رزمندگان ما هشت سال با ایمان در مقابل دشمنان جنگیدند و در نهایت حتی یک وجب از خاک کشور را تسلیم دشمن نکردند.

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با نگاه به تاریخ در می یابیم هرگاه به این کشور حمله شده قسمتی از خاک آن جدا شده اما در طول هشت سال دفاع مقدس یک وجب از خاک ایران جدا نشد.

حجت الاسلام فلاحی خاطرنشان کرد: نشر ارزش‌های دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره رزمندگان به عنوان الگو می تواند راه روشنی برای نسل جدیدی باشد‌ که به دنبال الگو و ترسیم کننده صراط مستقیم هستند.

 

انتهای پیام/