مرصاد نیوز 08:48 - 1401/07/07
ماموستا قادری:

حجاب امری قرآنی است/ این هیاهو نمی تواند ما را از اهدافمان بازدارد

مرصاد نیوز: امام جمعه پاوه با بیان اینکه این هیاهو نمی تواند ما را از اهدافمان بازدارد، گفت: رسانه، خانواده‌ها، مساجد و آموزش‌وپرورش از تعلیم فرزندان شانه خالی نکنند.

ماموستا ملاقادر قادری در گفتگو با مرصادنیوز ، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و قدردانی از مقاومت مردم، در خصوص حوادث اخیر اظهار داشت: پیامبر بزرگوار در ۱۴۰۰ سال قبل، پیش‌بینی کرده بود در زندگی امتش فتنه و اختلاف ایجاد می‌شود و می‌فرماید شما آمادگی داشته باشید بعضی فتنه ها ایجاد می‌شوند که همانند شب تاریک‌اند و باعث می‌شوند انسان راه را گم کند.

امام جمعه شهرستان پاوه افزود: امروزه در جامعۀ ما شیطان به افراد زیادی خط می‌دهد و به همین دلیل این افراد با دین، قرآن، اسلام و مسجد ارتباط ندارند و تفاوتی با افراد ضد دین نخواهند داشت لذا در دنیای اسلام و مملکت ما این نوع مشکلات وجود دارد و ما باید هوشیار باشیم چون فتنه خاتمه نمی‌یابد.

وی گفت: شاهد بودیم در اطراف‌ و اکناف کسانی که عقده در دل داشتند، اموال عمومی و خصوصی را تخریب و به دین و مذهب و قرآن اهانت نمودند و به حجاب توهین کردند و این در حالی است که حجاب کاری به جمهوری اسلامی ندارد بلکه به اسلام و قرآن ربط دارد و یک امر قرآنی است.

ماموستا قادری در ادامه افزود: یک عده دیگر پرچم مملکت را آتش زدند، به رهبری نظام اهانت کردند، تصاویر شهدا را پایین کشیدند و پاره کردند؛ نزد تمام انسان‌های عاقل، این نوع حرکت سازنده و منطقی نبوده و نیست؛  این حرکات حامل پیام مدنی نیست و از نظر سیاسی،‌ کاری ناپسند و از نظر شرع حرام و قانونی هم ممنوع است و صد درصد کاری زشت است،  این حرکت خوب نبود و خوب هم نخواهد بود و تنها دشمنان در آن‌طرف مرز و مخالفین جمهوری اسلامی به آن خوشحال‌اند و فرزندان ما را تحریک می کنند.

وی با اشاره به آیه قرآن در سوره بقره که خداوند متعال می فرماید " وَ عَسَی أنْ تَکْرَهُوا شَیئاً وَ هُوَ خَیْرٌ لَکُم .." گفت: از مسئولان پاوه، دوستان سپاه و نیروی انتظامی از روز اول خواهش کردم که حکیمانه برخورد کنند و اینگونه بود و از آنان تشکر می‌کنم.

امام جمعه پاوه با بیان اینکه جامعه هم پر از مشکلات است و رسانه، خانواده‌ها، مساجد و آموزش‌وپرورش از تعلیم فرزندان شانه خالی نکنند، خاطرنشان کرد: از پدران و مادران و معلمین و همۀ شما خواهشمندم فرزندانتان را نصیحت کنید چرا که بیش از این ادامه دادن این جریانات به مصلحت نیست.

وی با تاکید بر اینکه این هیاهو نمی‌تواند ما را از هدف خود بازدارد، گفت: مردم پاوه مردمی انقلابی، دوستدار جمهوری اسلامی و در خط رهبری هستند، چند نفر تحرکاتی انجام داده‌اند باید در مقابل آن‌ها تحمل داشته باشیم، ان شاء الله مشکلی نخواهد بود.

ماموستا قادری گفت: من بار دیگر برای همه شهدا که خون خود را صادقانه در مقابل دشمن برای حفظ انقلاب و استقلال ایران دادند، درود می‌فرستم و از مقاومت ملت شریف ایران تقدیر می‌کنم و آفرین می‌گویم و به بنیان‌گذار جمهوری اسلامی هم درود می‌فرستم.

 

انتهای پیام/