مرصاد نیوز 08:48 - 1401/09/03
عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه:

اگر بسیجیان نبودند امروز زیر لگدهای دشمنان مملکت، له می شدیم/ بهره مندی بسیجیان از کمترین مواهب انقلاب

مرصاد نیوز:عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: باید دست بسیجیان و کف پوتین های آنها را بوسید زیرا اگر بسیجیان نبودند امروز زنان و مردان زیر لگدهای دشمنان مملکت له می شدند.  

حجت الاسلام سید جواد حسینی کیا در گفتگو با خبرنگار  مرصادنیوز ، اظهار داشت: بسیج شجره طیبه ای است که در اصل و اساس نظام اسلامی ریشه دارد تا جایی که همه افرادی که انقلاب کردند به نوعی بسیجی بودند.

وی با بیان اینکه بسیجی واژه ای افتخارآمیز و به معنای ایثار و از خودگذشتگی است، افزود: بسیجی در بحران‌ها و معرکه ها جان خود را به خطر می اندازد که نمونه آن حضور در هشت سال دفاع مقدس بود .

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه تصریح کرد: بسیجی یعنی خانه به دوشی کشیدن و رها کردن زندگی خود و برای حفاظت از کیان مملکت اسلامی به مرزها رفتن.

به گفته حجت الاسلام حسینی کیا بسیجی حاضر است سر بدهد اما یک وجب از خاک ایران اسلامی را از دست ندهد.

وی افزود: بسیجی در این شرایط غبارآلود موجود بدترین توهین ها و اتهامات را می شنود اما خم به ابرو نمی آورد درحالی که بسیجیان خود از کمترین مواهب انقلاب بهره مند بوده اند و حتی بسیاری از آنها هیچ بهره ای نبرده اند ند با این حال پای انقلاب و ارزش‌های آن ایستادند.

حجت الاسلام حسینی کیا خاطرنشان کرد: فردی که به بسیجی بددهنی یا نسبت به وی ناسپاسی می کند یا ایثار، جهاد و شهادت را نشناخته یا  به درستی برای وی ظلم ظالمان تبیین نشده وگرنه دشمنان بسیجیان سازمان منافقین، نوکر بی جیره و مواجب سیا و موساد و اسرائیل هستند.

نماینده مردم سنقر و کلیایی در  مجلس شورای اسلامی گفت: بسیجی بر اساس فطرت خود به این عرصه گام نهاده که عرصه ای نابرابری است.

حجت الاسلام حسینی کیا اذعان کرد: بسیجی در بحرانهای مختلف از جنگ تحمیلی، تحریم ها، سیل و زلزله، کرونا از جان خود گذشتند و در معرکه حضور یافتند و برای مملکت جان فشانی کرده است.

بسیجیان همواره حافظ منافع ملت بوده اند

وی عنوان کرد: بسیجیان همواره حافظ منافع ملت و ناموس مردم بوده اند هرچند که امروز عده ای اغتشاشگر که بخشی از آنها به سرویس های جاسوسی هم متصل هستند، به بسیجیان توهین می کنند و ناسزا می دهند درحالی که معلوم است دنبال جیره و مواجب خود بوده اند وگرنه فردی که بسیجی را بشناسد به وی توهین نمی‌کند.

حجت الاسلام حسینی کیا خاطرنشان کرد: بسیجی واژه ای قداست آمیز و مقدس است که بر همین مبنا باید دست بسیجیان و کف پوتین های آنها را بوسید زیرا اگر بسیجیان نبودند امروز زنان و مردان زیر لگدهای دشمنان مملکت له می شدند.

وی افزود: بسیج به این مملکت و آب و خاک عزت داده پس باید قدر آنها را بدانیم و بسیجیان را تکریم کنیم و برای ملت به یک فرهنگ تبدیل شود همان گونه که واژه بسیجی افتخار آمیز است در عمل به بسیجیان ادای دین کنیم.

 

انتهای پیام/