مرصاد نیوز 16:53 - 1401/09/07
رئیس آموزش و پرورش حمیل خبر داد:

احداث 5 مدرسه روستایی در بخش حمیل

مرصاد نیوز: رئیس آموزش و پرورش حمیل از احداث 5 مدرسه روستایی در بخش حمیل خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، علی شیر قلمزن  از احداث 5 مدرسه روستایی در بخش حمیل خبر داد و اظهار کرد: روز گذشته شورای آموزش و پرورش حمیل میزبان دکتر محمدی مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه و  مهندس نظری مدیر کل نوسازی مدارس استان بود که دراین جلسه مدیران کل ضمن تقدیر از زحمات چشمگیر همکاران آموزش و پرورش حمیل ،بر همدلی و تلاش هرچه بیشتر در عرصه های آموزشی و فرهنگی تأکید کردند.

وی افزود: این جلسه  مصوبات پر باری برای بخش حمیل از جمله؛  احداث سالن ورزشی در شهر حمیل، احداث یک باب مدرسه ۱۲کلاسه در حمیل، احداث یک باب مدرسه ۶کلاسه در روستای گراوند، احداث یک باب مدرسه در روستا باندر، احداث یک باب مدرسه در روستا کمر سوراخ و احداث یک باب مدرسه در روستا چهارمله در بر داشته است.

رئیس آموزش و پرورش حمیل تصریح کرد: احداث چمن زمین دبیرستان امام (ره ) حمیل، تخصیص ۶دستگاه کامپیوتر،  تخصیص ۲۵ عدد وایت برد برای مدارس، ایزوبام مدارس و گازکشی مدارس منطقه دیزگران از دیگر مصوبات این جلسه است.

وی در پایان از حضور ارزشمند مدیران کل  صمیمانه تقدیر و تشکر کرد و گفن: توجه دولت خدمتگزار به مناطق روستایی کم برخوردار از برکات نظام اسلامی است که جای قدردانی دارد.

 

انتهای پیام/