مرصاد نیوز 12:33 - 1401/09/08
مدیرکل آموزش و پرورش کرمانشاه:

دانش آموزان سمپادی باید در حوزه های مختلف مرجع باشند

مرصاد نیوز: مدیرکل آموزش و پرورش کرمانشاه گفت: دانش آموزان استعدادهای درخشان باید دانش آموزانی مرجع در همه ابعاد باشند چرا که نگاه جامعه به آنها اینگونه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،سلمان محمدی امروز سه شنبه در مراسم تجلیل از نخبگان کشوری و مدارس استعدادهای درخشان استان کرمانشاه با بیان اینکه رویکرد آموزش و پرورش رویکرد تربیتی و آموزشی است، اظهار داشت: در مدارس ما رشد متوازن باید وجود داشته باشد و نمی خواهیم دانش آموزان ما یک بعدی رشد کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه افزود: دانش آموزان استعدادهای درخشان باید دانش آموزانی مرجع در همه ابعاد باشند چرا که نگاه جامعه به آنها اینگونه است.

این مسئول خاطر نشان کرد: دانش آموزانی که از مدارس استعدادهای درخشان فارغ التحصیل می شوند باید در حوزه های مختلف مرجعی برای دیگران باشد و در همه ابعاد رشد کنند.

محمدی با اشاره به اینکه امسال رتبه اول کنکور در رشته علوم انسانی را دانش آموز کرمانشاهی کسب کرد، عنوان کرد: این مهم نشان از وجود استعدادهای مختلف  در میان دانش آموزان کرمانشاهی است و نشان می دهد اگر بخواهیم می توانیم.

منوچهر خانی رئیس اداره آموزش و پرورش استعدادهای درخشان اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه نیز در این آیین اظهار داشت: موفقیت های امروز دانش آموزان سمپادی آمیخته ای از علم، هنر، تهذیب و دانش است.

این مسئول افزود: شناسایی درست استعدادهای دانش آموزان می‌تواند آینده روشن‌تری را پیش‌روی آنها قرار دهد و در این میان نقش خانواده ها بسیار موثر و اثر گذار است.

در این آیین از برخی از دانش آموزان سمپادی که مقام برتر را در مسابقات مختلف جهانی، آسیایی و کشوری را کسب کرده بودند، تجلیل بعمل آمد.

 

انتهای پیام/