مرصاد نیوز 14:40 - 1401/09/09
به همت مردم و مسئولان اسلام آبادغرب؛

مراسم یادواره شهدا در دهستان شیان اسلام آبادغرب برگزار شد

مرصاد نیوز: به مناسبت هفته بسیج مراسم یادواره شهدا و میز خدمت با حضور مردم و مسئولان شهرستان اسلام آبادغرب در دهستان شیان برگزار شد.  

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  به مناسبت هفته بسیج مراسم یادواره شهدا و میز خدمت با حضور مردم شهیدپرور منطقه، شورای اداری، مسئولین شهرستان، شوراها و دهیاران در دهستان شیان برگزار شد.

همه مجالس به محلی برای برگزاری یادواره های شهدا تبدیل شوند

 سرهنگ میرزایی ضمن خیرمقدم به مدعوین و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار  کرد: شهدا گل سرسبد محافل ما هستند و امروز شرایط فرهنگی کشور ایجاب می کند که تمامی مجالس ما به محلی برای برگزاری یادواره های شهدا تبدیل شود.

 

وی عنوان کرد: ذکر نام و یاد شهدا علاوه بر اینکه به مجالس ما نورانیت و برکت می بخشد، موجب ترویج فرهنگ ایثار، مقاومت و شهادت خواهد شد.

 

 

وصیت شهدا به مردم و مسئولان پیروی از ولایت فقیه است

حجت الاسلام زمانی موسوی امام جمعه اسلام آبادغرب و کرمی فرماندار شهرستان در این آیین با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، بر خدمتگزاری به مردم، تلاش برای حفظ ارزش های اسلامی و پیروی از ولایت به عنوان وصیت و سفارش شهدا به مردم و مسئولین، تأکید کردند.

 

در این مراسم که به همت حوزه مقاومت بسیج شهید بهشتی برگزار شد؛ ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام این خطه، مسئولین و شورای اداری پای درد دل های مردم نشستند و به مشکلات منطقه رسیدگی کردند.

 

انتهای پیام/