مرصاد نیوز 14:50 - 1401/09/10

همسرکشی در "سنقروکلیایی" به خاطر اختلافات ملکی

مرصاد نیوز: رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه از دستگیری قاتل فراری خبر داد که پس از قتل همسرش در شهر "سنقروکلیایی"، به یکی از شهرهای استان "مرکزی" گریخته بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علی کرمی" اظهار داشت: پس از اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر قتل خانم جوان 33 ساله ای در "سنقروکلیایی" با شلیک گلوله، ماموران کلانتری شهرستان در محل حاضر و پس از تشکیل پرونده آن را به پلیس آگاهی ارجاع دادند.

وی ادامه داد: کاراگاهان با انجام تحقیقات گسترده و کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی مخفیگاه قاتل فراری در "مامونیه" استان مرکزی شده و پس از هماهنگی با همکاران خود راهی این شهرستان شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه افزود: ماموران پس از محاصره محل اختفای قاتل متواری و هماهنگی با مقام قضائی، در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر و به "کرمانشاه" منتقل کردند.

سرهنگ کرمی با اشاره به اعتراف قاتل 41 ساله به قتل همسر 33 ساله اش، گفت: این فرد در بازجویی ها انگیزه اش را از این کار اختلافات ملکی عنوان کرد.

وی همچنین از معرفی قاتل دستگیر شده به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی خبر داد و گفت: اسلحه مورد استفاده نیز توسط ماموران پلیس آگاهی کشف شد.

این مقام انتظامی یادآوری کرد: متاسفانه حمل و نگهداری سلاح های غیرمجاز و پائین بودن سعه صدر و آستانه تحمل افراد گاهی اوقات منجر به بروز چنین حوادث تلخ و جبران ناپذیری می شود.

سرهنگ کرمی در پایان گفت: مراکز مشاوره پلیس در کلانتری ها و همچنین مرکز مشاوره معاونت فرهنگی اجتماعی انتظامی استان به صورت رایگان آماده ارائه مشاوره در همه زمینه ها بوده و افراد می توانند با مراجعه به آنها قبل از اینکه دست به هر اقدام خطرناکی بزنند، از مشاوره های کاملا علمی و تخصصی بهره مند شوند.

 

انتهای پیام/