مرصاد نیوز 12:35 - 1401/10/29

دیدار امروز ماموستا ملا قادر قادری با آیت‌الله علماء

مرصاد نیوز: صبح امروز ماموستا ملا قادرقادری امام جمعه شهرستان پاوه و تنی چند از علمای اورامانات با آیت‌الله علماء دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه کرمانشاه، در آستانه چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، صبح امروز ماموستا ملا قادر قادری امام جمعه شهرستان پاوه و تنی چند از علمای منطقه اورامانات ضمن حضور در دفتر نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه کرمانشاه با آیت الله علماء دیدار و گفتگو کردند.

در این جلسه ابتدا ماموستا ملاقادر قادری گزارشی از برنامه‌های منطقه اورامانات را ارائه کرد و از تجدید پیمان علمای منطقه با آرمان‌های انقلاب اسلامی خبر داد.

وی گفت: همیشه در پس زمستان بهار دل انگیز خواهد آمد لذا با برنامه‌ریزی دولت محترم یقیناً بهاری پر بار را برای استان به نظاره خواهیم نشست.

در ادامه آیت الله علماء نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمع کرمانشاه، منطقه اوامانات را یکی از شریان‌های اقتصادی استان نامید و اظهار امیدواری کرد با برنامه‌ریزی منسجم دولت شاهد شکوفایی بیشتر منطقه اوامات باشیم.

 

انتهای پیام/