مرصاد نیوز 12:30 - 1401/11/03
مدیر روابط عمومی نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه خبر داد:

برپایی نمایشگاه شکلات و شیرینی در کرمانشاه

مرصاد نیوز: مدیر روابط عمومی نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه از آغاز به کار سومین نمایشگاه تخصصی و سراسری صنایع غذایی، شیرینی و شکلات، خشکبار و صنایع وابسته در کرمانشاه خبر داد.

حامد وفاپور در گفتگو با خبرنگار  شبکه اطلاع رسانی مرصاد، از آغاز به کار سومین نمایشگاه تخصصی و سراسری صنایع غذایی، شیرینی و شکلات، خشکبار و صنایع وابسته در کرمانشاه خبر داد.

وی با اشاره به آغاز کار این نمایشگاه از  4 بهمن در محل دائمی نمایشگاه‌های کرمانشاه واقع در انتهای پارک شاهد، گفت: این نمایشگاه تا 9 بهمن آماده پذیرای بازدیدکنندگان است.

مدیر روابط عمومی نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه ساعت بازدید از نمایشگاه را نیز هر روز از ساعت 15 تا 20 و 30 دقیقه اعلام کرد.

وی تعداد غرفه‌های این نمایشگاه را 60 غرفه و در فضای بالغ بر دو هزار مترمربع عنوان کرد و خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه غرفه‌هایی از استان‌های کرمانشاه، اصفهان، همدان، آذربایجان شرقی و غربی و ... حضور دارند.

وفاپور گفت: در این نمایشگاه انواع مواد خوراكی شامل شيرينی، شكلات، عسل طبيعی و صنايع دستی، گلهای تزيينی، زيورآلات دستی، لباس های محلی و پوشاک  عرضه می شود.

وی خاطرنشان کرد: نمايشگاه سوغات و هدايا با هدف آشنايی مردم با فرهنگ و آداب و رسوم و صنايع دستی و سوغات مناطق مختلف كشور داير شده است