مرصاد نیوز 21:19 - 1401/11/18
یادداشت:

رأی ملت یا رأی بنده ؟!

مرصاد نیوز: اخیرا جناب میرحسین موسوی در بیانیه‌ای که منتشر کرده‌اند، گفته‌اند که باید همه پرسی برگزار گردد و نمایندگان برخواسته از اراده ملت وارد نهادهای قانون‌گذاری و دولتی شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، امیرحسین اکبری* در یادداشتی نوشت: اخیراً جناب میرحسین موسوی در بیانیه‌ای که منتشر کرده‌اند، گفته‌اند که باید همه پرسی برگزار گردد و نمایندگان برخواسته از اراده ملت وارد نهادهای قانون‌گذاری و دولتی شوند.

اینکه در حوادث اخیر دل بسیاری از ایرانیان و دلسوزان آزرده خاطر شد شکی در آن نیست. چه افرادی که واقعاً از سر دلسوزی اعتراض داشتند به برخی ساختارها و روندهای غلط حکمرانی، چه آنان که دغدغه امنیت و تمامیت ارضی کشور را داشتند.

اینکه مشکلات مختلف علی‌الخصوص مشکلات اقتصادی باعث فشار بر اقشار مختلف جامعه، علی‌الخصوص قشر مستضعف شده است و حاکمیت هم باید به دنبال حل این مسئله باشد هم تردیدی در آن نیست.

اما سوال اینجاست که جنابتان واقعا دغدغه رأی مردم را دارید؟! رأی جنابتان مهم است یا رأی مردم؟!

هنوز وقایع تلخ سال ۸۸ را فراموش نکرده ایم! هنوز یادمان نرفته که چقدر به رای مردم پایبند بودید و با ادعای واهی تقلب کشور را به آشوب کشاندید! ادعایی که سندی هم برای آن نداشتید. اوج سندی که نشان دادید همان اظهارات عجیب و خنده دار همسرتان (خانوم رهنورد) بود که در مصاحبه با شبکه‌های فارسی زبان خارج‌نشین گفت: اقای میرحسین موسوی بارها گفته‌اند که من داماد لرستان هستم، مگر می‌شود مردم لرستان به آقای موسوی رأی نداده باشند؟ چطور شده که اکثر آن‌ها به اقای احمدی نژاد رأی داده‌اند؟

یادمان نرفته که در همان سال‌ها به پرچم امام حسین علیه السلام و مقدسات میلیون‌ها ایرانی توهین شد اما شما موضع خود را جدا نکردید و افراد هتاک را امت خداجو خطاب کردید! توهین به مقدسات، ایجاد آشوب و ناامنی در کشور و ریخته شدن خون بی‌گناهانی که با تحریک شما به کف خیابان آمده بودند به گردن شخص شماست که اکنون طلبکارانه در بیانیه اخیرتان چنان از حوادث خونبار سخن می‌گویید که انصافا جایی برای سخن نمی‌ماند.

هرکس بخواهد دلسوزد این مردم باشد یقیناً شما و امثالتان بخاطر این سوء سوابق نخواهید توانست که صدای مردم باشید.

بروید و با خود و خدایتان خلوت کنید و تناقضات رفتاری و کلامی خودتان را مرور کنید و بیش از این نمک بر زخم نپاشید!

خداوند انشالله عاقبت همه مارا ختم بخیر کند.

*دبیر سیاسی جامعه اسلامی علوم پزشکی کرمانشاه

 

انتهای پیام/