مرصاد نیوز 02:15 - 1401/11/19
کارشناس مسائل سیاسی:

پیوستن همافران ارتش به انقلابیون از آخرین ضربات انقلاب اسلامی ایران به رژیم شاهنشاهی بود

مرصاد نیوز: کارشناس مسائل سیاسی گفت: یکی از آخرین ضرباتی که انقلاب اسلامی ایران به رژیم شاهنشاهی وارد کرد پیوستن همافران نیروی هوایی به انقلابیون بود.

محمد‌حسن قدیری ابیانه در گفتگوبا خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد، اظهار داشت: یکی از آخرین ضرباتی که انقلاب اسلامی ایران به رژیم شاهنشاهی وارد کرد پیوستن همافران از نیروی هوایی به انقلابیون و اقدام علیه رژیم شاهنشاهی بود.

کارشناس مسائل سیاسی افزود: تصویر بیعت همافران ارتش با حضرت امام راحل با پوشش لباس نظامی ماندگار شد که باعث افتخار نیروهای هوایی کشور است .

قدیری ابیانه گفت: نیروی هوایی ارتش از آغاز جنگ هم وفاداری خود را به انقلاب اسلامی ایران و تمامیت ارضی آن به نمایش گذاشت به‌نحوی که بلافاصله پس از تجاوز رژیم صدام به ایران فضای عراق از جمله بغداد تحت سلطه هواپیماهای ایران قرار گرفت، آنها با رشادت از انقلاب اسلامی دفاع کردند و در همه جبهه‌ها به دشمنان و تجاوزگران ضرباتی اساسی زدند.

وی عنوان کرد: هوانیروز در معرکه عملیات مرصاد در کنار سایر نیروهای مسلح ضرباتی اساسی و مهلک به منافقین وارد کرد که در توهم تصرف تهران با یک راهپیمایی از عراق به سمت پایتخت پیش می‌رفتند.

قدیری ابیانه خاطرنشان کرد: این ضربات هوانیروز به منافقین به‌گونه‌ای بود که آنها هنوز نتوانسته‌اند، کمر راست کنند البته در یک مقطعی تعداد معدوی در پایگاه نوژه قصد کودتا داشتند که دستشان توسط نیروهای وفادار نظام در نیروی هوایی رو و اقدامات آنها مهار شد.

وی افزود: امروز نیز نیروی هوایی در راستای دفاع از امنیت و تمامیت ارضی کشور عرض اندام می‌کند، در واقع چه نیروی هوایی چه سایر نیروهای نظامی اعم از ارتش، سپاه و نیروی انتظامی وفاداری خود را به ملت ایران به‌اثبات رساندند و در دفاع از ایران و نظام اسلامی شهدای عزیزی را تقدیم کردند.

 

انتهای پیام/