مرصاد نیوز: جمعی از خانواده‌های شهدای هفتم تیر و خانواده‌های شهدای مدافع حرم و فاطمیون عصر امروز با رهبر انقلاب دیدار کردند.
مرصاد نیوز: مشاور امور بین الملل رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در درگیری میان عراق و سعودی ها حتما غرب طرف سعودی را نخواهد گرفت زیرا سعودی یک نیروی رو به نزول است.
مرصاد نیوز: نیروهای داعش در روزهای اخیر در عملیات های استان صلاح الدین با شکست های متعددی روبرو شدند.
مرصاد نیوز: حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با نوری مالکی تاکید کردند: رویه شما برای کمک به دولت جدید آقای حیدر عبادی و تلاش برای ایجاد وحدت میان نیروهای مختلف عراق، اقدام بسیار خوبی است که باید ادامه یابد.
مرصادنيوز: مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: از جنگ تروریست‌‏ها با سوریه حدود ۶ سال می‌‏گذرد و این حمله نظامی رئیس جمهور جدید آمریکا به سوریه، یک اشتباه استراتژیک برای دولت جدید اروپا بود.
مرصادنيوز:تیم ملی فوتبال ایران در دیدار تدارکاتی مقابل تیم ملی عراق با یک گل شکست خورد.
مرصادنيوز: نیروهای عراقی از روز گذشته در حد فاصل استان دیاله و صلاح‌الدین با تروریست‌های داعش درگیر شدند و ظهر امروز توانستند تروریست‌ها را به عقب رانده و بخشی از رشته‌‌ کوه «حمرین» را پاک‌سازی کنند.
مرصادنيوز:رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ایران به‌طور جدی از دولت مشروع و قانونی در عراق حمایت می‌کند.
مرصادنيوز:وزارت دفاع روسیه از تغییر آرایش نظامی خود در سوریه خبر داد. وزارت دفاع روسیه اعلام کرده که نخستین جنگنده SU-۲۴ خود را از سوریه به خانه بازگردانده و در عوض قرار است چهار فروند جنگنده SU-۲۵ که نوع جنگنده های هوا به زمین است را به پایگاه نظامی خود در حمیمیم واقع در استان لاذقیه مستقر کند.
مرصادنيوز: عضو کمیسیون امنیت و دفاع پارلمان عراق با انتقاد از جنایت ها و دخالت‌های عربستان سعودی در عراق، از نخست وزیر عراق خواست به روابط کشورش با سعودی‌ها پایان دهد.

آخرین نتایج شمارش آراء انتخابات مجلس در کرمانشاه + اسامی و گرایش

مرصادنیوز: آخرین نتایج شمارش آراء انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در کرمانشاه حال بروز رسانی است.

پربازدیدها