مرصاد نیوز: رئیس هیات بسکتبال استان کرمانشاه از دعوت یک بسکتالیست کرمانشاهی به اردوی تیم ملی جوانان ایران خبر داد.
مرصادنيوز: دبیر هیئت دوچرخه‌سواری استان کرمانشاه گفت: تیم دوچرخه‌سواری کرمانشاه قهرمان رقابت‌های لیگ کشوری تریال شد.
مرصاد نیوز: مسابقات لیگ بسکتبال جوانان قهرمانی استان کرمانشاه که به میزبانی شهرستان جوانرود برگزار شد با قهرمانی تیم کرمانشاه پایان یافت.
مرصاد نیوز: رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان صحنه گفت: به مناسبت سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر مسابقات محلات پرتاب پنالتی بسکتبال با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین در پارک معلم شهر صحنه برگزار شد.
مرصاد نیوز: دوره مربیگری پیشرفته بسکتبال با حضور مربیان برتر سراسر کشور درتهران برگزار شد.
مرصاد نیوز: آخرین دیدار مرحله نیمه نهایی زیر گروه بسکتبال کشور با دیدار دو تیم تخت شیرین و گهر سیرجان در کرمانشاه برگزار می شود.
مرصادنیوز: رئیس هیئت بسکتبال شهرستان کرمانشاه گفت: مسابقات زیرگروه بسکتبال باشگاه های کشور با حضور ۵ تیم در کرمانشاه در حال برگزاری است.
مرصاد نیوز : دبیر هیات بسکتبال استان کرمانشاه گفت : مرحله دوم مسابقات بسکتبال زیر گروه باشگاه های کشور از امروز در استان کرمانشاه در حال برگزاری است .
مرصادنیوز: رئیس هیئت بسکتبال شهرستان کرمانشاه گفت: سومین مرحله رقابت‌های زیرگروه باشگاه‌های بسکتبال کشور از ۱۴ آذر ماه به میزبانی کرمانشاه برگزار خواهد شد.
مرصاد نیوز: در ادامه مسابقات بسکتبال قهرمانی کشور، تیم جوانان کرمانشاه موفق به کسب مقام سوم کشور شد .

مرصاد بررسی می‌کند

انبار پرویزخان یا گلوگاه رانت؟!

مرصادنیوز: انبار مرز پرویزخان ظاهرا به یکی از گلوگاه‌های تولید رانت در این مرز تبدیل شده و کارگران فعال در این پایانه به این موضوع معترض شده اند.

پربازدیدها