مرصاد نیوز: سخنگوی شورای شهر کرماشاه در حاشیه جلسه بی نتیجه بررسی استعفای شهردار کرمانشاه به خبر منتشر شده در شبکه اطلاع رسانی مرصاد در خصوص سلب عضویت او واکنش نشان داد.
مرصادنيوز: عضو شورای اسلامی شهر کرمانشاه گفت: تقاطع غیر همسطح ده مجنون در کرمانشاه فروردین ۹۶ به بهره برداری می‌رسد.
مرصادنيوز: انتقال میدان بار کرمانشاه به محل جدید و ساماندهی آن از موضوعات مطرح شده در نشست شورای اسلامی شهر کرمانشاه بود.
مرصادنيوز: رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کرمانشاه گفت: هم اکنون دو پروژه ساخت در صحن سرداب امام زمان (عج) در سامرا و نیم ضریح خیمه حضرت زینب(س) در کربلا را در دستور کار داریم.
مرصادنيوز: بررسی بدهی‌های پروژه فیروزه کرمانشاه و بدهی سه میلیاردی شهرداری به یکی از شهروندان از جمله مباحث مطرح شده در نشست شورای اسلامی شهر بود.
مرصادنيوز: رئیس شورای اسلامی شهر کرمانشاه گفت: خیابان حدادعادل کرمانشاه بشدت فرسوده شده و شورای ترافیک استان باید هرچه سریعتر در مورد محدودیت‌های ترافیکی این خیابان تصمیم‌گیری کند.
مرصادنيوز: سید مهدی طالقانی در سمت ریاست بر شورای عالی استان کرمانشاه ابقا شد.
مرصادنيوز: عضو شورای اسلامی شهر کرمانشاه بهره مندی از ظرفیت علمی دانشجویان را از برنامه‌های مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی این شهر دانست.
مرصادنيوز: روسای جدید کمیسیون های شورای شهر کرمانشاه مشخص شدند.
مرصادنيوز:عضو شورای اسلامی شهر کرمانشاه گفت: توسعه ورزش همگانی به ویژه در بخش بانوان امری حائز اهمیت است و به طور جدی در دستور کار قرار دارد.

یک کارشناس مسائل سیاسی:

ارتقای توان کشور برای عبور از بحرانها با مشارکت گسترده در انتخابات

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: مشارکت در انتخابات می تواند عاملی باشد که تا به دنیا پیام دهد مردم با وجود این فشارها پای نظام ایستاده اند و این تهدیدها اثر تعیین کننده ای نخواهد داشت.

پربازدیدها