مرصاد نیوز: بامداد امروز حمله تعدادی از عناصر گروهک تروریست های پژاک در مریوان خنثی شد.
مرصادنیوز: کُردهای ایران برغم کاستی ها مخالفِ تجزیه طلبی، آشوب و خشونت طلبی هستند و منشاء آن را گروهک های مسلح می دانند.
مرصاد نیوز: خانواده شهید نوری از شهدای مبارزه با گروهک های تروریستی تاکید کردند: سازمان‌های حقوق بشری، مزدوران آمریکا و اسراییل اند و چون نوکر چشم و گوش و بسته استکبار هستند لذا هیچ‌گاه نمی‌توانند بانی دفاع از حقوق بشر باشند.
مرصادنیوز: سجاد رسته نیا برادر شهید ادهم رسته نیا گفت: خواسته و آرزوی پدر و مادرم نیز این بوده و هست که در صورتی‌که قاتلین و تروریست‌های پژاک دستگیر شوند با دست خودشان دار مجازات را به گردن آنها بیاندازند.
مرصاد نیوز: برادر سامان نسیم زندانی محکوم به اعدام گفت: شانتاژ رسانه های غربی ها و بزرگ نمایی که در این خصوص شد باعث شد که حکم اعدام برای سامان محکم تر شود.
مرصاد نیوز: خانواده شهدای ترورهای گروهک تروریستی پژاک در جوانرود ضمن تاکید بر مجازات عاملان گروه های تروریستی تاکید کردند: حقوق بشری ها کجا بودند وقتي فرزندان ما را در خاك خودمان به شهادت رساندند؟
مرصادنیوز: خانواده شهدای ترور در سرپل‌ذهاب ضمن محکومیت حمایت غربی ها از گروهک های تروریستی، خواستار اجرای حکم اعدام سامان نسیم شدند.
مرصاد نیوز: شهید کاوه مرادی از جمله شهدای کرد اهل سنتی بود که توسط گروهک تروریستی پژاک به شهادت رسید.
مرصاد نیوز: هرچند رسانه‌های حقوق بشری در راستای اهداف خود دست با اخبار ساختگی به دنبال نشان دادن چهره‌ای معصوم و مظلوم از اعضای گروهک پژاک به ویژه سامان نسیم دارند؛ اما نگاهی به خانواده‌های داغدار این شهیدان می تواند پاسخی برای همه ادعاهای کذب آنها باشد.
مرصادنیوز: فرمانده سپاه کردستان با یادآوری هلاکت 6 عضو گروهک تروریستی پژاک توسط نیروهای بومی سپاه منطقه کامیاران، از تداوم عملیات‌های تعقیب با نام (حیدر کرار) در استان خبر داد.

دانشمند کرمانشاهی در تبیین راهکارهای عملی شدن فرامین رهبر انقلاب:

خودکفایی در علم قدرت‌آفرین است /جنگ علمی را جدی بگیریم

مرصادنیوز: دانشمند کرمانشاهی جنگ امروز دنیا را یک جنگ علمی می‌داند و معتقد است خودکفایی علمی قدرت‌آفرین است.

بیانیه ستاد امر به‌معروف و نهی از منکر در محکومیت جشنواره ضدارزشی؛

حرکت ضداخلاقی رقص زنان در قصرشیرین اهانت به خون شهدا بود

مدیرکل حج و زیارت کرمانشاه عنوان کرد:

اعزام 1100 کرمانشاهی به عتبات عالیات در نوروز 98

پربازدیدها