مرصاد نیوز: بامداد امروز حمله تعدادی از عناصر گروهک تروریست های پژاک در مریوان خنثی شد.
مرصادنیوز: کُردهای ایران برغم کاستی ها مخالفِ تجزیه طلبی، آشوب و خشونت طلبی هستند و منشاء آن را گروهک های مسلح می دانند.
مرصاد نیوز: خانواده شهید نوری از شهدای مبارزه با گروهک های تروریستی تاکید کردند: سازمان‌های حقوق بشری، مزدوران آمریکا و اسراییل اند و چون نوکر چشم و گوش و بسته استکبار هستند لذا هیچ‌گاه نمی‌توانند بانی دفاع از حقوق بشر باشند.
مرصادنیوز: سجاد رسته نیا برادر شهید ادهم رسته نیا گفت: خواسته و آرزوی پدر و مادرم نیز این بوده و هست که در صورتی‌که قاتلین و تروریست‌های پژاک دستگیر شوند با دست خودشان دار مجازات را به گردن آنها بیاندازند.
مرصاد نیوز: برادر سامان نسیم زندانی محکوم به اعدام گفت: شانتاژ رسانه های غربی ها و بزرگ نمایی که در این خصوص شد باعث شد که حکم اعدام برای سامان محکم تر شود.
مرصاد نیوز: خانواده شهدای ترورهای گروهک تروریستی پژاک در جوانرود ضمن تاکید بر مجازات عاملان گروه های تروریستی تاکید کردند: حقوق بشری ها کجا بودند وقتي فرزندان ما را در خاك خودمان به شهادت رساندند؟
مرصادنیوز: خانواده شهدای ترور در سرپل‌ذهاب ضمن محکومیت حمایت غربی ها از گروهک های تروریستی، خواستار اجرای حکم اعدام سامان نسیم شدند.
مرصاد نیوز: شهید کاوه مرادی از جمله شهدای کرد اهل سنتی بود که توسط گروهک تروریستی پژاک به شهادت رسید.
مرصاد نیوز: هرچند رسانه‌های حقوق بشری در راستای اهداف خود دست با اخبار ساختگی به دنبال نشان دادن چهره‌ای معصوم و مظلوم از اعضای گروهک پژاک به ویژه سامان نسیم دارند؛ اما نگاهی به خانواده‌های داغدار این شهیدان می تواند پاسخی برای همه ادعاهای کذب آنها باشد.
مرصادنیوز: فرمانده سپاه کردستان با یادآوری هلاکت 6 عضو گروهک تروریستی پژاک توسط نیروهای بومی سپاه منطقه کامیاران، از تداوم عملیات‌های تعقیب با نام (حیدر کرار) در استان خبر داد.

رهبر معظم انقلاب:

تحول در قوه قضائیه را بدون اغماض عملیاتی کنید

مرصادنیوز: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به برنامه تهیه‌شده برای تحول در قوه قضائیه، خطاب به رئیس دستگاه قضا گفتند: همین برنامه‌ خوبی که تهیه و تدوین شده را، طبق زمان‌بندی و بدون اغماض پیش ببرید و عملیاتی کنید.

آبی بر آتشِ هجمه‌های بی‌پروا

اعتمادسازی با سرمشق‌هایی جدید قضایی

پرواز روح را در مشهد‌الشهدای غرب تجربه کنید؛

رونق گردشگری جنگ در سرزمین مجاهدت‌های خاموش

پربازدیدها