مرصادنيوز: کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه دولت باید با نیت خدمت وارد صحنه شود، گفت: تا زمانی که پاکدستی نباشد نمی‌توان به مسئولی اعتماد کرد.
مرصادنیوز: بلومبرگ می‌گوید سردار سلیمانی در میان مردم ایران «محبوب» یا «خیلی محبوب» است و اطمینان مردم به وی سبب شده است شایعه نامزدی سردار در انتخابات برای آنان دلچسب باشد.
lمرصادنیوز: روزنامه اعتماد در یادداشت امروز خود به انتقاد از دولت روحانی پرداخت.
مرصادنیوز: عملکرد روحانی در بخش اقتصادی کشور در سال آخر دولت صدای رسانه های منتسب به اصلاح طلب را هم در آورد؛ این رسانه ها که پیش از این سعی در لاپوشانی کم کاری های دولت در بخش های مختلف را داشتند دیگر توان تحمل کم کاری های دولت را نداشته و این روز های نقدهای خود را بر عملکرد اقتصادی دولت بازگو می کنند.
مرصاد نیوز: در ادامه نارضایتی های حامیان دولت این بار روزنامه اعتماد در یادداشتی به نقاط ضعف دولت پرداخت؛ این روزنامه بزرگ‌ترین نقطه ضعف دولت ا دو سال گذشته را تمرکز زیاد بر پرونده هسته‌ای دانست.
مرصاد نیوز: روزنامه آمریکایی نیویورک‌تایمز در مقاله‌ای به اقدامات ضدبرجامی نمایندگان کنگره پرداخته و گفته که آنها قصد دارند با اعلام «سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» به عنوان یک سازمان تروریستی خارجی، معامله با شرکت‌های تحت مالکیت سپاه را ممنوع کنند.
مرصاد نیوز: بیان سخنانی در خصوص سلامت انتخابات باعش شده است که سایر افراد بدون پروا در سلامت انتخابات هایی که تا کنون در کشور برگزار شده شک و شبهه وارد کرده و فرمانداران و استاندارانی را که هم راستا با اصلاح طلبان حرکت نکرده اند، در حالی که هنوز انتخابات برگزار نشده متهم به ایجاد اختلال در روند قانونی انتخابات شده اند.
مرصاد نیوز: رئیس سازمان صداوسیما گفت: افکار عمومی، مواضع جدید مقام معظم رهبری را درک کرده و با آن همراه است و اگر به توافق نرسیم، عامل آن را آمریکا می‌داند.
مرصاد نیوز: مردم آذربایجان از این پس جملات دیروز حسن روحانی را به ذهن خواهند سپرد؛ "ما حق نداریم از جیب مردم در جامعه افراط و شعارزدگی ایجاد کنیم و حق نداریم کاری کنیم که مردم برای آینده و امنیت کشور نگران شوند".
مرصادنیوز: عضو مجمع تشخص مصلحت نظام با بیان اینکه در نواصولگرایی به دنبال راه اندازی جریان سوم نیستیم، گفت: قصد ما این است که این جریان تبدیل به نگرش و باور شود و همان خواسته هایی که امام(ره) برای اسلام سیاسی و مردم داشتند را اجرایی کنیم.

آخرین نتایج شمارش آراء انتخابات مجلس در کرمانشاه + اسامی و گرایش

مرصادنیوز: آخرین نتایج شمارش آراء انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در کرمانشاه حال بروز رسانی است.

پربازدیدها