مرصاد نیوز: با توجه به توان پایین مرز مهران در پاسخگویی به نیاز زائران، لزوم بازگشایی هر چه سریع تر مرز خسروی بیش از پیش احساس می شود.
مرصادنيوز: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه ازانجام بیش از ۳۱۲ هزار و ۸۶۰ سفر از استان کرمانشاه طی مدت سپری شده از امسال خبر داد.
مرصادنيوز:مدیر کل امور مرزی وزارت کشور گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با اقتدار تمام امنیت را در مرزهای کشور حاکم کردند.
مرصادنیوز: بی تدبیری ها موجب شد تا در این روزها از پتانسیل مرز خسروی برای زوار استفاده نشود.
مرصادنیوز: مشاور عالی استاندار کرمانشاه گفت: به دلیل مخالفت کشور عراق، امسال نیز تردد زوار اربعین از مرز خسروی انجام نمی گیرد.
مرصادنیوز: انسداد مرز بین‌المللی «خسروی» علاوه بر اینکه تردد زوار از این مرز را ناممکن کرده، فعالیت هتلداران قصرشیرینی را نیز در وضعیت بسیار دشواری قرار داده است.
مرصادنیوز: معاون سیاسی فرمانداری قصرشیرین گفت: فعالیت اقتصادی در مرزهای خسروی و پرویزخان که به درخواست طرف عراقی طی چندروز گذشته متوقف شده بود از سرگرفته شد.
مرصادنیوز: معاون سیاسی فرمانداری قصرشیرین گفت: صادرات از مرزهای خسروی و پرویزخان در این شهرستان به مدت ۵ روز انجام نخواهد شد.
مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه گفت: تلاش می‌کنیم تا اربعین امسال، مرز خسروی در صورت برقراری امنیت برای تردد زوار عتبات عالیات بازگشایی شود.
مرصادنیوز: نماینده مردم قصرشیرین در مجلس ضمن اشاره به درخواست ۱۸۰ نماینده مجلس گفت: بازگشایی مرز خسروی خواسته مردم و نمایندگان آن‌ها در مجلس شورای اسلامی است.

حمایت از تولید خوب است، اما برای خارجی‌ها!

شکستن کاشی ایرانی زیر پای «چینی‌ها» /کابوس ورشکستگی

مرصادنیوز: حمایت دولتی‌ها از سرمایه‌گذاری چینی‌ها و عدم توجه به تهدید این موضوع برای تولید داخلی تولیدکنندگان این حوزه را با کابوس ورشکستگی روبرو کرده است.

پربازدیدها