مرصادنیوز: معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه گفت: در زمینه کنترل کرونا هنوز به مرحله بحرانی نرسیدیم.
مرصادنیوز: رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: پیش بینی می شود با ادامه این روند تا پایان شهریور ماه ۴۶ درصد از جمعیت استان به کرونا مبتلا شوند.
مرصادنیوز: مدیر نظارت بر دارو و مواد تحت کنترل معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: ۴۰ پرونده تخلف از ابتدای سال جاری تا کنون برای داروخانه ها در این استان تشکیل شده است.
مرصادنیوز: مدیرکل بیمه سلامت استان کرمانشاه گفت: هزینه‌های درمان بیمارانی که به کرونا مبتلا شده اند، در تعهد بیمه سلامت است.
مرصادنیوز: رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت:روزانه حدود ۵۰۰ تست کرونا در استان انجام می‌شود.
مرصادنیوز: معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه فعالیت‌های مراکز ۱۶ ساعته تشخیص و درمان بیماران مبتلا به کرونا را تشریح کرد.
مرصادنیوز: معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۵۱ هزار مورد بازدید از واحدهای صنفی و اماکن عمومی توسط بازرسان بهداشت محیط انجام شده است.
مرصادنیوز: مدیر مشارکت‌های مردمی و امور خیرین دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: خیران کرمانشاهی بیش از ۵ میلیارد تومان برای مقابله با کرونا کمک کردند.
مرصادنیوز: سخنگوی ستاد مقابله با کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از ابتلای 828 نفر به کرونا در استان خبر داد.
مرصادنیوز: معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: شمار مبتلایان کرونا در این استان به ۸۰۷ نفر رسید.

مرصاد بررسی می‌کند

انبار پرویزخان یا گلوگاه رانت؟!

مرصادنیوز: انبار مرز پرویزخان ظاهرا به یکی از گلوگاه‌های تولید رانت در این مرز تبدیل شده و کارگران فعال در این پایانه به این موضوع معترض شده اند.

پربازدیدها