مرصاد نیوز: فرمان کریمی در گفتگوی خود با شبکه اطلاع رسانی مرصاد مدعی شد که مالک باشگاه شیرین فراز اوست و به زودی آن را پس می گیرد.
مرصاد نیوز: در روزهای اخیر موضوعی در خصوص فعالیت باشگاه راهیان کرمانشاه مطرح شده است که ممکن است این تیم کرمانشاهی را تحت تاثیر خود قرار دهد.
مرصاد نیوز: راهیان کرمانشاه با تک گل امین پورعلی موفق شد صنعت نفت آبادان را شکست داده و در مسابقات لیگ دسته اول فوتبال ماندگار شود.
تیم راهیان کرمانشاه در آخرین دیدار خود در فصل جاری مسابقات فوتبال جام آزادگان به مصاف صنعت نفت آبادان می رود.
مرصاد نیوز: تیم راهیان کرمانشاه در هفته بیستم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال، مغلوب مس رفسنجان شد.
مرصاد نیوز : در ادامه مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور تیم راهیان کرمانشاه با نتیجه 2 بر صفر بازی را به مس رفسنجان واگذار کرد .
مرصاد نیوز: تیم راهیان کرمانشاه در حالی در هفته بیستم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال به مصاف تیم مس رفسنجان می رود که برای بقا در رقابت ها به کسب پیروزی در این مسابقه نیاز دارد.
مرصاد نیوز : تیم راهیان کرمانشاه در آخرین دیدار خانگی خود مقابل پاس همدان به تساوی دست یافت .
مرصاد نیوز ، سرمربی تیم فوتبال راهیان کرمانشاه، با اشاره به اهمیت کسب سه امتیاز مقابل پاس همدان، گفت: بازیکنان ما برای به دست آوردن سه امتیاز این دیدار حساس و سرنوشت ساز کاملا آماده هستند.
مرصاد نیوز: تیم راهیان کرمانشاه در هفته هجدهم فوتبال لیگ آزادگان مقابل شهرداری تبریز مساوی کرد تا همچنان در رده دهم جدول باقی بماند.

مرصاد بررسی می‌کند

انبار پرویزخان یا گلوگاه رانت؟!

مرصادنیوز: انبار مرز پرویزخان ظاهرا به یکی از گلوگاه‌های تولید رانت در این مرز تبدیل شده و کارگران فعال در این پایانه به این موضوع معترض شده اند.

پربازدیدها