مرصادنیوز: در این تصویر پلیس هایی را مشاهده می فرمایید که در شب احیا در حال عزاداری و قرآن به سر گرفتن هستند.
مرصادنیوز: فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی گیلانغرب خبر داد و گفت: با به دام افتادن این فرد مبلغ 44 میلیارد و 500 میلیون ریال کلاهبرداری که انجام داده بود نیز کشف شد.
مرصادنیوز: رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان کرمانشاه از کشف یک تن برنج هندی احتکار شده در یکی از روستاهای این استان خبر داد.
مرصادنیوز: فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری فردی خبر داد که با تبلیغات گسترده در فضای مجازی و به بهانه پرداخت تسهیلات اقدام به سرقت طلاجات مردم کرده بود.
مرصادنیوز: فرمانده انتظامی سرپلذهاب گفت: یک باند جعل اسکناس در شهرستان سرپل‌ذهاب با تلاش نیروهای پلیس متلاشی شد.
مرصادنیوز: معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در خصوص رعایت هنجارها در ماه مبارک رمضان توصیه هایی به شهروندان مطرح کرد.
مرصادنیوز: رئیس مرکز مشاوره پلیس کرمانشاه از ارائه مشاوره‌های تلفنی به عموم شهروندان در زمینه روانشناختی و غلبه بر ترس‌های کاذب در خصوص بیماری کرونا خبر داد.
مرصادنیوز: معاون فناوری ارتباطات پلیس کرمانشاه ساعات و ایام کاری جدید دفاتر پلیس ۱۰+ در سطح استان را اعلام کرد.
مرصادنیوز: جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری سارقین مأمورنما و کشف دو دستگاه خودرو به ارزش ۳۰ میلیارد ریال خبر داد.
مرصادنیوز: معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف ۴۸۰ هزار دستکش احتکاری به ارزش ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال خبر داد.

پربازدیدها