مرصادنیوز: رییس پلیس استان کرمانشاه از آمادگی کامل نیروهای انتظامی و مرزبانی برای خدمتگزاری به زائران اباعبدالله الحسین (ع) در ایام اربعین خبر داد.
مرصادنیوز: فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از کشف ۱۳۸ کیلو تریاک که به طور ماهرانه‌ای در قسمت بار یک تریلی جاسازی شده بود، خبر داد.
مرصادنیوز: رئیس پلیس فتا غرب استان تهران از انهدام باند فیشینگ در پوشش نرم‌افزار دوست یاب و غیره در شهرستان قدس خبر داد.
مرصادنیوز: رئیس پلیس فتای استان کرمانشاه ضمن هشدار در مورد آگهی های استخدام و کاریابی گفت: کاربران باید با حساسیت بیشتری با این آگهی‌ها برخورد کنند.
مرصادنیوز: جانشین فرمانده ناجا از توجیه، ارشاد و اتمام حجت پلیس با سلبریتی‌های بدحجاب خبر داد و گفت: پلیس با جرم مشهود با جدیت مقابله می‌کند.

مرصادنیوز: پلیس فتا با اعلام نا امن بودن اپلیکیشن موبایلی «وام ایران» نسبت به نصب این برنامه از سوی کاربران تلفن همراه هشدار داد.
مرصادنیوز: رئیس کلانتری ۱۱۹ مهرآباد از دستگیری مالخر ۳۰۰۰ هزار گوشی‌ سرقتی در پایتخت خبر داد.
مرصادنیوز: رئیس کلانتری ۲۰۹ پایانه غرب از دستگیری دو نفر سارق که قصد انتقال موتورسیکلت سرقتی به شهری در شمال غرب کشور را داشتند خبر داد.
مرصادنیوز: فرمانده‌کل سپاه پاسداران بر حمایت همه‌جانبه سپاه از طرحهای هدفمند نیروی انتظامی در ارتقای امنیت عمومی جامعه تأکید کرد.
مرصادنیوز: پلیس آلمان از دستگیری یک ورزشکار هلندی به جرم حمل ۵۰ کیلو مواد مخدر خبر داد.

در چاه‌های نفت را فقط با اقتصاد توریسم می‌توان بست؛

سهم ناچیز ایران از پُردرآمدترین صنعت جهان /سایه‌روشن‌های صادرات نامرئی

مرصادنیوز: صنعت توریسم که از آن به عنوان صادرات نامرئی هم یاد می‌‌شود در شرایط تحریمی فعلی می‌تواند ارزآوری خوبی داشته باشد، اما همچنان بدون نقشه راه است.

پربازدیدها