مرصادنيوز:اهدا اعضای بدن یک جوان گیلانغربی که دچار مرگ مغزی شده بود، به ۴ بیمار زندگی دوباره بخشید.
مرصادنيوز:مسئول بهداشت شهرداری کرمانشاه گفت: سایت ویژه برای دفن پسماندهای ویژه و بیمارستانی ندارد.
مرصاد نیوز: بعد وقفه چند ساله بلاخره بیمارستان 32 تختخوابی شهرستان ثلاث باباجانی دوباره وارد فاز عملیاتی شد .
مرصادنيوز: فرماندار شهرستان سرپلذهاب از خدمات مطلوب بیمارستان ومرکز فوریتهای پزشکی شهرستان درایام نوروزخبردادوگفت: ارتقای کیفیت خدمات ارائه شده در مراکز درمانی وبهداشتی از حقوق مسلم شهروندان است.
مرصادنيوز: فرماندار شهرستان سرپل ذهاب گفت: کمبود فضای فیزیکی در بیمارستان شهدای سرپل ذهاب از مهمترین مشکلات حوزه بهداشت و درمان شهرستان است.
مرصادنيوز: طی آیینی با حضورفرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان جوانرود ، سامانه نوبت دهی درمانگاه تخصصی بیمارستان حضرت رسول(ص) این شهرستان آغاز به کارکرد.
مرصادنيوز: سرپرست کلینیک‌های ویژه دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: ۴ کلینیک ویژه در حال احداث در شهر کرمانشاه داریم و بزودی راه اندازی می‌شوند.
مرصادنيوز: استاندار کرمانشاه در خصوص بهره برداری بیمارستان در دست احداث 64 تختخوابی پاوه گفت: در هر کار اجرایی مهمی که باید اجرا شود موانع و مشکلاتی پیش خواهد آمد که از زمان بندی، عقب خواهد افتاد.
مرصاد نیوز: دکتر پویان احمدی از تحویل بیمارستان 32 تخت خوابی شهرستان ثلاث باباجانی به پیمانکار جدید خبر داد.
مرصاد نیوز: بیمارستان الزهرا(س) گیلان غرب که به اظهار مسئولان درجه دو به حساب می اید ،کماکان با مشکلات متعددی رو بروست که نارضایتی مردم را به دنبال داشته است .

کرونا اپوزیسیون شد/ اصلاح طلب ها دست به دامن ویروس!

مرصادنیوز: شبکه های ماهواره ای معاند پس از بالا گرفتن موج اشتیاق مردم برای شرکت در انتخابات در سراسر کشور دست به دامن شایع شیوع بیماری کرونا و ضرورت عدم حضور در «تجمع» ها شدند!

پربازدیدها