مرصاد نیوز: عملکرد دولت تدبیر و امید در مساله بنزین نشان داده است که این دولت در حوزه مدیریت سوخت نیز تدبیری ندارد.
مرصاد نیوز: به نظر می رسد که دولتی ها پس از آنکه با گذشت 2 سال نتوانسته اند به وعده های خود جامه عمل بپوشانند، با طرح مسائل حاشیه ای سعی در انحراف افکار عمومی برای کاهش انتقادات به عملکرد خود دارند.
مرصاد نیوز: رئیس‌جمهور گفت: امیدواریم به زودی بتوانیم راه‌آهن ایران را به راه‌آهن عراق در بصره متصل کنیم تا مردم بتوانند در ایام عاشورا و زیارتی بتوانند به عتبات عالیات و به ویژه به کربلای معلی مشرف شوند.
مرصادنیوز: دولت بالاخره به اصرار خود برای حذف کارتهای سوخت جامه عمل پوشاند و ابلاغیه حذف این کارتها به سراسر کشور اعلام کرد.
مرصادنیوز: مدیر عامل شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمانشاه گفت: در سال ۹۴ بیش از ۱۶۰ میلیون کیلوگرم گاز CNG در استان کرمانشاه مصرف شده است.
مرصادنیوز: وزیر نفت گفت: صادارت نفت ایران از مرز ۲ میلیون بشکه در روز عبور کرده است.
مرصادنیوز: طبق لایحه مجلس مبنی بر لزوم دریافت عوارض از پرمصرفان بنزین، قیمت هر لیتر بنزین مازاد بر سقف تعیین شده شامل پرداخت عواض خواهد شد و این بدان معنی است که بنزین برای پرمصرف‌ها گران خواهد شد.
مرصادنیوز: نادر فریدونی در خصوص میزان واردات بنزین به کشور گفت: ما در کشور روزانه 70 میلیون لیتر مصرف بنزین داریم که از این 70 میلیون لیتر 63 میلیون لیتر آن را خودمان در داخل کشور تولید می‌کنیم و روزانه 7 میلیون لیتر واردات بنزین به کشور داریم.
مرصادنیوز: کاهش قیمت طلای سیاه در ماه های اخیر، انتظار برای کاهش قیمت بنزین را بالا برده موضوعی که در عمل اتفاق نیافتاده است.
مرصادنیوز: مدیرکل مبارزه با قاچاق فرآورده‌های نفتی گفت: نظرات درباره طرح‌های حفظ سامانه هوشمند سوخت از جمله نرخ اضطراری بنزین به دولت اعلام شده و منتظریم دولت در این باره تصمیم‌گیری کند چون این طرح در دولت موافقان و مخالفانی دارد.

شما هم به این کار خیر دعوتید!

«رسم ابرار»؛ زیباترین جلوه دین‌محوری

مرصادنیوز: طرح «رسم ابرار» یکی از زیباترین جلوه‌های دین‌محوری است که شما هم به این کار خیر دعوت هستید.

پربازدیدها