مرصاد نیوز: جانشین فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب گفت 4 گروه جهادی بسیج جهت ارائه خدمات عمرانی، فرهنگی، پزشکی، اشتغالزایی، علمی و ورزشی به مناطق محروم ومرزی شهرستان سرپلذهاب اعزام شدند.
مرصادنیوز: رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: نظام حاکم بر جهان بر اساس ظلم بنا شده و تا زمانی که احساس بیداری و خود آگاهی در بین جوامع نسبت به این ظلم ایجاد نشود، نمی توان انتظار قیام جهانی را داشت.
مرصادنیوز: بیمارستان صحرایی شهدای گیلانغرب در بخش ویژنان به منظور ارائه خدمت به مردم محروم برای ارائه خدمت توسط مسئولین افتتاح شد.
مرصادنیوز: با شیوع ویروس کرونا، مردم قم با بسته بندی مواد خوراکی بهداشتی، در راستای کمک به نیازمندان تلاش می‌کنند.
مرصادنیوز: جمعی از طلاب قائمشهری در قالب گروه جهادی امیرالمومنین(علیه السلام) در اقدامی خیرخواهانه اقدام به تهیه و توزیع ۲۰۰۰ بسته بهداشتی همچون ماسک، دستکش و مایع ضد عفونی کرده و در بین مردم توزیع کردند.
مرصادنیوز: اعضای بسیج جامعه زنان استان کرمانشاه در طرح اهدای خون شرکت کردند.
مرصادنیوز: همه نیرو های جهادی و مردمی در کنار هم گرد آمده اند برای شکست ویروس منحوس کرونا.
مرصادنیوز: جمعی از بانوان جهادگر و بسیجی که در روزهای کمبود ماسک در بازار دغدغه سلامت مردم را دارند در حرم علی ابن مهزیار اهوازی به تولید ماسک پارچه ای مشغولند تا سهمی در مقابله و مهار ویروس کرونا داشته باشند.
مرصادنیوز: قرارگاه جهادی مبارزه با ویروس کرونا در «بسیج دانشجویی» با ایجاد کارگاه تولید ماسک با ظرفیت روزانه 5 هزار عدد و تهیه و بسته بندی اقلام معیشتی و بسته های ضد عفونی جهت ارسال به مناطق سیل زده هرمزگان در سفارت سابق آمریکا به دست دانشجویان جهادگر دایر شده است.
مرصادنیوز: تعدادی از جوانان جهادی شهر قم با همت و هزینه شخصی خود به منظور جلوگیری از گسترش بیماری کرونا هر شب معابر و خیابان های شهر را گندزدایی و ضدعفونی می کنند.

مرصاد بررسی می‌کند

انبار پرویزخان یا گلوگاه رانت؟!

مرصادنیوز: انبار مرز پرویزخان ظاهرا به یکی از گلوگاه‌های تولید رانت در این مرز تبدیل شده و کارگران فعال در این پایانه به این موضوع معترض شده اند.

پربازدیدها