مرصادنیوز: جنایت ترور حاج قاسم و ابومهدی المهندس و سایر همرزمان آنها هر چند بزرگ است، اما سر سوزنی، درد بی‌درمان آمریکا و اسرائیل در منطقه را ساکت نمی‌کند.

مرصادنیوز: این سخن، عذر بدتر از گناه است و خوش بین اگر باشیم، باید گفت روحانی درک درستی از واقعیت نداشته است. تحریم و جنگ اقتصادی کی متوقف شده بود که ایشان می گوید الان جنگ اقتصادی شد؟!
مرصادنیوز: حتماً دولت در شرایط دشواری به لحاظ درآمدی به سر می برد، اما خود دولتمردان و مشاوران آنها، بزرگ ترین مقصر این وضعیت هستند.

مرصادنیوز: برخی دولتمردان به واسطه مشاورانی پوپولیست و فاقد روحیات امانتداری، حرف هایی می زنند با ظاهر جذاب اما به غایت خسارت بار. شجاعتش را هم ندارند حرف غلط را پس بگیرند.
مرصادنیوز: سپاه پاسداران در کردستان عراق، فقط تروریست های نظامی شکار نمی کند بلکه لازم باشد، سر شبکه ترمینال رسانه‌ای ضد انقلاب را به همین منطقه ظاهرا امن برای موساد و سیا می‌کشاند.
مرصادنیوز: جنایتکاران سابقه دار فلان سازمان و بهمان گروهک، تا دیروز برای ترور دانشمندان و خدمتگزاران اجیر می شدند.
مرصادنیوز: یک سرخه ای از دنیا رفته بود و فرشته الهی آمد و گفت من ربّک؟ جواب داد: «زنونابین». پرسید من نبیّک؟ پاسخ داد: «زنونابین». پرسید ما کتابک؟ باز جواب داد: «زنونابین».
مرصادنیوز: آیا پنهان کردنی است که یانکی ها، تا روز آخر قبل از سفر، برای روحانی و ظریف ویزای شرکت در نشست سازمان ملل را صادر نکرده بودند و آخر سر هم، هیئت همراه، نصف و نیمه به این سفر رفت؟

مرصادنیوز: آنها سیلی های آبداری در این چند ماه، درست جلو چشم کنجکاو ملت ها، از ایران و متحدانش خورده اند. آمریکا، سر ماجرای سرنگونی پهپاد فوق مدرن و گران قیمتش که وارد قلمرو ایران شده بود، تحقیر شد.

آخرین نتایج شمارش آراء انتخابات مجلس در کرمانشاه + اسامی و گرایش

مرصادنیوز: آخرین نتایج شمارش آراء انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در کرمانشاه حال بروز رسانی است.

پربازدیدها