مرصادنیوز: معاون رئیس‌ جمهور در امور زنان و خانواده گفت: به جای برخورد سلبی با حجاب، باید فضاهای ورزشی زنان را افزایش دهیم.

مرصادنیوز: عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: برای اجرای عفاف و حجاب نیازمند قانون نیستیم و اگر عزم لازم برای اجرای این قانون و رعایت حجاب و عفاف وجود داشته باشد مشکلی در این زمینه نخواهیم داشت.
مرصادنیوز: رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور گفت: ما در سطح شهرکرد کارخانه حجاب را داریم که با کمی توجه و حمایت می تواند نیاز کشور را با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت برطرف کند.
مرصادنیوز: نتیجه بررسی‌های صورت گرفته در قالب پیمایش ملی فرهنگ پوشش و حجاب گویای آن است که ۸۸/۹ درصد از زنان پاسخگو گفته‌اند اساساً به حجاب اعتقاد دارند.
مرصادنیوز: در شرایطی که تبلیغات منفی علیه ارزش‌های اسلامی از سوی رسانه‌های غربی روز به روز بیشتر می‌شود دختران جوانی در گوشه‌ای از تهران، دست در دست هم داده‌اند تا با کمترین امکانات، به عشق ائمه ثابت کنند که در دین اسلام، شادی و نشاط نیز جایگاه ویژه‌ای دارد.

مرصادنیوز: با همت بسیج جامعه زنان، همایش عفاف و حجاب در پاوه با حضور امام جمعه پاوه، فرمانده سپاه ناحیه پاوه در یادمان شهدای این شهر برگزار شد.
مرصادنیوز: انسان‌های آزادی‌خواه هر جای عالم که باشند از حقایق دورنمی مانند. حتی اگر مدتی را در باتلاق فکری غرب گذرانده باشند اما دل‌های آماده‌شان با کوچک‌ترین تلنگری راه حقیقت را می‌یابد و خود را از آن باتلاق عظیم بیرون می‌کشد.
مرصادنیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه اسلام آبادغرب در جشن دهه کرامت و هفته عفاف و حجاب گفت: تسلیم خداوند شدن عزت آفرین است.

تجهیزات دکوری بیمارستان‌های صحنه و هرسین!

مرصادنیوز: تجهیزات خریداری شده برای بیمارستان های صحنه و هرسین هنوز نصب نشده و در شرایط فعلی شهروندان این مناطق را متحمل زحمات زیادی کرده است.

پربازدیدها