مرصاد نیوز: دبیر اول کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت : اگر سفارت بریتانیا مجددا به دنبال اقدامات مداخله جویانه در امور داخلی ایران باشد مجلس شورای اسلامی با ارائه طرح فوریتی موضوع بسته شدن و قطع رابطه همیشگی را با بریتانیا در دستور کار خود قرار خواهد داد .
مرصادنیوز: نخست وزیر انگلیس و رئیس جمهوری فرانسه مدعی شدند به برجام متعهد هستند!
مرصادنیوز: ناصر ابوشریف نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در تهران تصریح کرد: شهید حاج قاسم سلیمانی، مهندس و معمار مقاومت در فلسطین و منطقه بود و همواره بر اهمیت دفاع از مردم مظلوم فلسطینی تاکید می‌کرد.
مرصادنیوز: اجتماع دانشگاهیان تهران به مناسبت بزرگداشت شهادت سردار سلیمانی و گرامیداشت یاد جان باختگان حادثه هواپیمای مسافربری، عصر سه‌شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ در دانشگاه تهران برگزار شد.
مرصادنیوز: وزیر امور خارجه انگلیس روز دوشنبه در نشست فوق‌العاده مجلس عوام با مروری بر تحولات روزهای اخیر به ویژه دستگیری سفیر این کشور در تهران مدعی شد که اکنون زمان آن است که ایران دیپلماسی را بکار بگیرد.
مرصادنیوز: گفته می شود "راب مک ایر" سفیر انگلیس دیشب پس از بازداشت شدن هنگام تدارک اغتشاش، خود را خیس کرده است و مردم امروز برای او پوشک نوزاد هدیه آوردند.
مرصادنیوز: ۷۶ سال ایران میزبان نشست سران سه کشور شوروی، انگلستان و آمریکا در تهران بود. کنفرانسی که در روز برگزاری مسئولان ایرانی از آن باخبر شدند!
مرصادنیوز: نخست‌وزیر اسبق بریتانیا در کتاب خاطراتش نوشته است که نخست‌وزیر فعلی این کشور در سال 2016 فقط برای بالا بردن سوابق سیاسی و بدون اعتقاد به کاری که می‌کند، در کمپین خروج این کشور از اتحادیه اروپا شرکت کرد.
مرصادنیوز: وزیر امور خارجه ایران روز شنبه در پیامی در توئیتر به وزیر امور خارجه آمریکا درس تمدن‌شناسی داد.

آخرین نتایج شمارش آراء انتخابات مجلس در کرمانشاه + اسامی و گرایش

مرصادنیوز: آخرین نتایج شمارش آراء انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در کرمانشاه حال بروز رسانی است.

پربازدیدها