مرصادنیوز: رئیس اتحادیه مشاورین املاک کرمانشاه گفت: مدیران مشاور املاک به هیچ عنوان حق هیچگونه قیمت‌گذاری در رهن و اجاره و خرید و فروش ملک را ندارند.
مرصادنیوز: فرماندار شهرستان اسلام آبادغرب گفت: واگذاری واحدهای مسکن مهر اثرات مثبتی در تهیه مسکن برای شهروندان داشته و تهیه مسکن استیجاری برای متقاضیان نسبت به سال گذشته با کاهش هزینه روبرو شده است.
مرصادنیوز: با وجودی که رشد قیمت مسکن در شهرهای اطراف پایتخت معمولا با فاصله زمانی از این کلانشهر رخ می‌دهد، طی یک سال اخیر قیمت مسکن در برخی مناطق اطراف تهران تا ۵۰۰ درصد افزایش داشته است.
مرصادنیوز: بر اساس شاخص جیب مستاجران در تهران، اجاره‌بها در سال جاری نسبت به سال گذشته بین ۵۰ تا ۱۰۰ درصد افزایش پیدا کرده است.
مرصادنیوز: امام جمعه کرمانشاه از وضعیت اجاره‌ بهای سرسام‌آور مسکن انتقاد کرد و گفت: این اجاره‌ها برای مردم کمرشکن شده است.
مرصادنیوز: مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه گفت: تاکید کارگروه ساماندهی اجاره‌بها بر قیمت‌گذاری کارشناسی و عادلانه اجاره و رهن است.
مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه هم به کمپین «حمایت از مستاجرین» پیوست.
مرصادنیوز: با نزدیک شدن به موعد نقل و انتقال در بازار مسکن،‌ نرخ اجاره‌بها در حال افزایش است. در این بین دولتی‌ها مشاوران املاک را یکی از عوامل گرانی اجاره‌بها معرفی می‌کنند.
مرصادنیوز: فکر می‌کنید اگر مردم و کارشناسان یا رسانه‌ای بخواهند از آمار خریدوفروش و یا اجاره مسکن در تهران یا شهری مطلع شوند به کجا باید مراجعه کنند؟

بازآفرینی شهری در کرمانشاه راه به جایی نبرده است؛

بافت‌های ناکارآمد؛ وصله‌ای ناجور بر قامت یک کلانشهر

مرصادنیوز: بافت های ناکارآمد شهری در کرمانشاه مانند وصله ای ناجور بر قامت شهر زار می زنند و اجرای سیاست بازآفرینی نیز تاکنون چندان پیاده سازی نشده است.

پربازدیدها