مرصادنیوز: رئیس اتحادیه مشاورین املاک کرمانشاه گفت: مدیران مشاور املاک به هیچ عنوان حق هیچگونه قیمت‌گذاری در رهن و اجاره و خرید و فروش ملک را ندارند.
مرصادنیوز: فرماندار شهرستان اسلام آبادغرب گفت: واگذاری واحدهای مسکن مهر اثرات مثبتی در تهیه مسکن برای شهروندان داشته و تهیه مسکن استیجاری برای متقاضیان نسبت به سال گذشته با کاهش هزینه روبرو شده است.
مرصادنیوز: بر اساس مصوبه دولت، مجوز امهال یا بخشودگی کامل اجاره بهای اماکن واگذار شده صادر شد.
مرصادنیوز: با وجودی که رشد قیمت مسکن در شهرهای اطراف پایتخت معمولا با فاصله زمانی از این کلانشهر رخ می‌دهد، طی یک سال اخیر قیمت مسکن در برخی مناطق اطراف تهران تا ۵۰۰ درصد افزایش داشته است.
مرصادنیوز: بر اساس شاخص جیب مستاجران در تهران، اجاره‌بها در سال جاری نسبت به سال گذشته بین ۵۰ تا ۱۰۰ درصد افزایش پیدا کرده است.
مرصادنیوز: امام جمعه کرمانشاه از وضعیت اجاره‌ بهای سرسام‌آور مسکن انتقاد کرد و گفت: این اجاره‌ها برای مردم کمرشکن شده است.
مرصادنیوز: مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه گفت: تاکید کارگروه ساماندهی اجاره‌بها بر قیمت‌گذاری کارشناسی و عادلانه اجاره و رهن است.
مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه هم به کمپین «حمایت از مستاجرین» پیوست.
مرصادنیوز: با نزدیک شدن به موعد نقل و انتقال در بازار مسکن،‌ نرخ اجاره‌بها در حال افزایش است. در این بین دولتی‌ها مشاوران املاک را یکی از عوامل گرانی اجاره‌بها معرفی می‌کنند.

مرصاد بررسی می‌کند

انبار پرویزخان یا گلوگاه رانت؟!

مرصادنیوز: انبار مرز پرویزخان ظاهرا به یکی از گلوگاه‌های تولید رانت در این مرز تبدیل شده و کارگران فعال در این پایانه به این موضوع معترض شده اند.

پربازدیدها